niedziela, 3, lipiec 2022

Polfarmex wygrywa we Wrocławiu, Śląsk pokonany

poniżej dalsza część artykułu

Kutnowscy koszykarze nowy rok rozpoczęli od pewnego zwycięstwa. Polfarmex pokonał na wyjeździe WKS Śląsk Wrocław 79-57. Najskuteczniejszy w naszej drużynie był Mateusz Zębski, który rzucił 18 punktów.

Podopieczni Jarosława Krysiewicza wygrali wszystkie cztery kwarty i nie dali złudzeń gospodarzom. Kutnianie szczególnie dobrze zagrali po przerwie, zwyciężając 22-15 i 20-11.

Najbliższy mecz Polfarmex rozegra u siebie 13 stycznia z Enea Astoria Bydgoszcz. UWAGA: Spotkanie wyjątkowo rozpocznie się o 16:30.

WKS Śląsk Wrocław 57-79 Polfarmex Kutno
(17-19, 14-18, 15-22, 11-20)

WKS: Kutta 6, Żeleźniak 0, Pławucki 5, Musiał 0, Dziewa 7, Mroczek-Truskowski 7, Ratajczak 1, Bluma 12, Michałek 6, Grzeliński 13.

Polfarmex: Marek 4, Zębski 18, Sobczak 17, Pawlak 4, Kobus 3, Tradecki 5, Wojdyła 10, Szwed 7, Janiak 11.