Policja komentuje śmiertelny wypadek. „Pieszy wtargnął na jezdnię przed nadjeżdżający pojazd” [ZDJĘCIA]

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 4 sierpnia 2022 roku na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Żurawieniec.

- R E K L A M A -

Tak jak już informowaliśmy, w czwartek 4 sierpnia 2022 roku przed godziną 16.00, dyżurny kutnowskiej policji otrzymał zgłoszenie o tragicznym zdarzeniu drogowym w miejscowości Żurawieniec na DK 60.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem siodłowym scania, 36–letni mężczyzna, potrącił pieszego, który z chodnika wtargnął na jezdnię przed nadjeżdżający pojazd. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierujący scanią był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku – komentuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na miejscu przez kilka godzin działały służby – policja oraz straż pożarna z Komadzyna. Ruch na tym odcinku drogi był mocno utrudniony i odbywał się wahadłowo.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: