Policja szuka sprawców wysadzenia bankomatu. Widziałeś coś? (FOTO/WIDEO)

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie prowadzi czynności w związku z wysadzeniem bankomatu, do którego doszło dzisiejszej w Żychlinie. Mundurowi proszą mieszkańców o pomoc.

„W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do osób, które posiadają jakąkolwiek informację na temat tego zdarzenia oraz osoby przejeżdżające przez Żychlin, w tym ulicą Narutowicza w godzinach 2.00-3.00 w nocy samochodami wyposażonymi w videorejetratory o kontakt z Komendą Powiatową Powiatową Policji w Kutnie pod numerem  47 842-21-00” – mówi podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Nocna eksplozja w Żychlinie

Tak, jak informowaliśmy wcześniej, dziś w nocy około 2.30 doszło do wysadzenia bankomatu przy ul. Narutowicza w Żychlinie. Policja na razie jest oszczędna w komentarzach i jedynie potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia i prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości domniemanych sprawców.

- R E K L A M A -

Kontrterroryści i pirotechnicy na miejscu

- R E K L A M A -

Około godziny 8. na miejsce dotarli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododziału Kontrterrotystycznego Policji w Łodzi, są także policjanci z oddziału minersko-pirotechnicznego.

O incydencie służby otrzymały zgłoszenie około godziny 2.30. Na miejsce zadysponowano policję, a także straż pożarną.

Na miejsce zadysponowani zostali druhowie z OSP Żychlin. Działania polegały na oświetleniu terenu i pomocy policji, która podejmowała czynności. Akcja trwała do godziny 6:50 – powiedział Panoramie dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Uciekli samochodem z Podkarpacia?

Jak informują nas Czytelnicy, rzekomi sprawcy wysadzenia bankomatu mieli poruszać się samochodem na podkarpackich numerach rejestracyjnych. Policja prowadzi czynności zmierzające do ustalenia ich tożsamości. Na razie nie wiadomo, czy sprawcom udało się ukraść pieniądze.

Mogę potwierdzić, że doszło do takiego zdarzenia. Na miejscu czynności przeprowadzają policjanci – powiedziała nam krótko podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Zobacz zdjęcia i wideo z miejsca zdarzenia:

 

 

 

 

 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: