Policja zaprasza seniorów na spotkanie

Komenda Powiatowa Policji w Kutnie zaprasza kutnowskich pieszych i rowerzystów 60+ na spotkanie z policjantami, ekspertami ruchu drogowego i dietetykami. Przedsięwzięcie organizowane przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Ministerstwo Infrastruktury odbędzie się w Kutnie już 31 lipca 2018 roku o godz. 9.30 w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie, przy ul. Władysława Jagiełły 6.

Zajęcia poprowadzą kutnowscy policjanci i eksperci ruchu drogowego. Prelegenci porozmawiają z uczestnikami, uświadamiając im zagrożenia na drodze oraz przedstawiając sposoby, jak zagrożeń unikać. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa na drodze pieszych i rowerzystów 60+.

- R E K L A M A -

Przed zajęciami i podczas przerwy zapraszamy Seniorów do korzystania z bufetu kawowego oraz z bezpłatnych konsultacji ekspertów. Zachęcamy do przyjazdu rowerem. Każdy z Seniorów będzie mógł bezpłatnie dokonać przeglądu swojego roweru oraz doposażyć go w obowiązkowe światła, dzwonki i odblaski. Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Każdy uczestnik otrzyma miły upominek – zachęca st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: