reklama
reklama

Policja zatrzymała 21-latka. Miał ponad 120 gramów amfetaminy!

Policjanci z komisariatu w Krośniewicach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 21-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego wpadł podczas legitymowania. Za posiadanie znacznej ilości grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

10 marca 2020 roku policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach patrolując Nowe Ostrowy zauważyli grupkę młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, którzy postanowili mężczyzn wylegitymować.


„Okazało się, że jeden z nich przechowywał w kieszeniach narkotyki. Mundurowi w ubraniu 21-latka znaleźli torebkę z białym proszkiem oraz ponad 100 kapsułek, w których również znajdował się biały proszek. Badanie narkotesterem pokazało, że ujawnione substancje to narkotyki. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 123 gramy amfetaminy” – mówi asp. sztab. Edyta Machnik z KPP Kutno.

- R E K L A M A -

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 11 marca 2020 roku usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Polskie prawo przewiduje za tego rodzaju przestępstwo karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Kutno


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: