reklama
reklama

Policjanci i strażacy rozmawiali o bezpieczeństwie podczas ferii – ZDJĘCIA

Rozpoczęły się ferie zimowe. Z tej okazji 29 Stycznia 2024 roku odbyły się spotkania profilaktyczne z dziećmi na zorganizowanych półkoloniach w Aquaparku, Świetlicy Środowiskowej MOPS, oraz Oratorium w Woźniakowie

- R E K L A M A -

Ferie zimowe to czas odpoczynku i zabawy dla dzieci.  29 Stycznia 2024 roku  w godzinach przedpołudniowych odbyły się spotkania profilaktyczne przedstawiciela policji z dziećmi, zorganizowane w Świetlicy Środowiskowej MOPS, a następnie w  Oratorium przy Parafii pw. św. Michała Archanioła w Kutnie-Woźniaków.

Dzieci dowiedziały się  o  zasadach bezpieczeństwa jakich powinni przestrzegać zarówno w domu jak i  poza nim. Zwrócono uwagę na niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą wchodzenie na zamarznięte zbiorniki wodne. Przypomniano  jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia, oraz gdzie zwrócić się po pomoc. Ponadto omówiono zasady bezpieczeństwa na drodze, o tym jak ważne jest noszenie odblasków, a także o tym  jak korzystać bezpiecznie z internetu.

- R E K L A M A -

Po południu wspólnie z  funkcjonariuszami z Państwowej Straży Pożarnej, odbyło się spotkanie profilaktyczne zorganizowane przez Aquapark w Kutnie, w którym realizowany jest program  półkolonii dla dzieci. Podobnie jak na wcześniejszych spotkaniach, omówiono temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Funkcjonariusze Straży Pożarnej dodatkowo przypomnieli dzieciom w jaki sposób należy pomóc osobom, które znajdą się w sytuacji zagrożenia.

Wszystkim dzieciom życzymy BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH!

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: