reklama
reklama

Policjanci odzyskali skradzionego SUV-a wartego 150 tysięcy złotych

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy w czasie realizacji swoich zadań ujawnił pojazd pochodzący z kradzieży. Hyundai wart 150 tys. został skradziony z terenu Wrocławia. Okazało się, że auto zostało odzyskane zanim właściciel zdążył zawiadomić policję.

22 kwietnia 2020 roku w godzinach porannych dzielnicowy gm. Łęczyca w czasie obchodu rejonu służbowego zwrócił uwagę na zaparkowany pojazd. Auto stało na jednej z dróg gminnych, bez tablic rejestracyjnych, nie było w nim kierowcy i miało otwarte drzwi.

- R E K L A M A -

Mając podejrzenia, że może pochodzić z przestępstwa powiadomił dyżurnego jednostki. Ustalono, że SUV należy do mieszkańca Wrocławia. Policjanci z łęczyckiej komendy niezwłocznie nawiązali współprace z miejscowymi funkcjonariuszami. Jak się okazało właściciel pojazdu był nieświadomy tego, że jego własność została padła łupem złodziei.

Z ustaleń wynika, że pojazd został skradziony z terenu parkingu w nocy z 21 na 22 kwietnia. Hyundai wart 150 tys złotych został zabezpieczony przez łęczyckich stróżów prawa.

- R E K L A M A -

Teraz kryminalni z Wrocławia pracują nad ustaleniem sprawców tego przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawiania wolności.

źródło: KPP Łęczyca

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: