reklama

Policjanci uratowali mężczyznę. Stał z nożem w ręku i groził, że się zabije

Dzielnicowi z kutnowskiej komendy nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez mieszkańca naszego miasta. Mężczyzna był w złym stanie psychicznym i krzyczał, że odbierze sobie życie. Natychmiastowa reakcja na zgłoszenie oraz wiedza dzielnicowych z Kutna po raz kolejny udowodniła, że ludzkie życie jest dla nich największą wartością. 57-letni mieszkaniec Kutna został przewieziony do szpitala i oddany pod specjalistyczną opiekę.

- R E K L A M A -

22 października 2023 roku w godzinach południowych dyżurny kutnowskiej jednostki skierował patrol dzielnicowych do jednego z mieszkań w Kutnie, gdzie mężczyzna chciał odebrać sobie życie. Policjanci, którzy przyjechali do wskazanego mieszkania usłyszeli dobiegający ze środka płacz i krzyk mężczyzny.

Od razu weszli do mieszkania i spostrzegli, mężczyznę z nożem w ręku, który groził że odbierze sobie życie. Dzielnicowy bez wahania podszedł do mężczyzny i wytrącił mu nóż z ręki. Cała sytuacja działa się bardzo dynamicznie. O powyższej sytuacji funkcjonariusze niezwłocznie poinformowali Zespół Ratownictwa Medycznego, który bardzo szybko zjawił się na miejscu.

- R E K L A M A -

― Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji asp. Łukasza Majchrzaka i st. sierż. Magdaleny Palczewskiej z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, nie doszło do tragedii, a uratowany 57-letni mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Po raz kolejny mundurowi udowodnili, że ludzkie życie jest dla nich największą wartością ― mówi mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: