Policjanci w akcji. Trwa akcja „Boże Ciało 2024” – ZDJĘCIA

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kutnie jak co roku zabezpieczali trasę procesji Bożego Ciała i dbali o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. Długi majowo-czerwcowy weekend to czas wzmożonej pracy policjantów.

- R E K L A M A -

Trasa procesji Bożego Ciała wiodła ulicami: kard Wyszyńskiego, poprzez rondo, ulicą Grunwaldzką do kościoła św. Jadwigi królowej, tam w kościele odbyła uroczysta msza św. dziękczynna.

Przez cały czas trwania procesji nad bezpieczeństwem uczestników czuwali policjanci z kutnowskiej komendy. Zablokowane były ulice, a funkcjonariusze prowadzili kierowców na objazdy. W akcji były zarówno policyjne radiowozy, ale również motocykle.

- R E K L A M A -

Boże Ciało 2024 – trwają działania policji

Od 29 maja do 3 czerwca 2024 roku policjanci garnizonu łódzkiego, w tym funkcjonariusze kutnowskiej drogówki, prowadzą działania pod nazwą „Boże Ciało 2024”. Mundurowi skupiać się będą nie tylko na kontroli trzeźwości, prędkości czy sprawdzeniu stanu technicznego pojazdów ale przede wszystkim na zapewnieniu bezpieczeństwa podróżującym przez teren naszego województwa.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: