reklama

Policjanci z Kutna objęci izolacją. Trwa ustalanie, gdzie mogło dojść do zakażenia

- reklama -

Dwóch policjantów z kutnowskiej komendy zostało objętych izolacją. Trwają ustalenia, w jakich okolicznościach mogło dojść do zakażenia funkcjonariuszy.

- reklama -

W chwili obecnej w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie jest 2 funkcjonariuszy objętych izolacją domową. Są to policjanci jednego z wydziałów naszej jednostki. Z uwagi na powyższe zastosowano algorytmy działania mające na celu odseparowanie w/w funkcjonariuszy od pozostałych policjantów, co ma na celu nie rozprzestrzenianie się zachorowań – powiedziała Panoramie sierż. sztab. Justyna Filipczak z KPP Kutno.

Powyższe rozwiązanie pomaga zachować pełną funkcjonalność Komendy Powiatowej Policji w Kutnie. Sytuacja w jednostce jest cały czas monitorowana przy współpracy ze służbami sanitarnym.

- reklama -

Trwają ustalenia w jakich okolicznościach mogło dojść do zakażenia funkcjonariuszy. Wszelkie działania opierają się na decyzjach inspektora sanitarnego i przyjętych procedurach tak aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa. Przełożeni z funkcjonariuszami, którzy zostali objęci izolacją domową są w stałym kontakcie – dodaje J. Filipczak.

- reklama -


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:

reklama

Ostatnio dodane: