reklama
reklama
reklama
reklama

Policjanci zatrzymali nożownika z Kutna! Próbował zadźgać znajomego!

Kutnowscy policjanci zatrzymali 36-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała kompana z libacji alkoholowej. Pokrzywdzony trafił do szpitala z raną kłutą pleców. Podejrzany usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu kolejne trzy miesiące spędzi za kratkami.

Dyżurny kutnowskiej komendy 12 maja 2018 roku około godz. 13.40 otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań doszło do ugodzenia nożem mężczyzny. Jak ustalili policjanci do incydentu doszło podczas zakrapianego alkoholem spotkania towarzyskiego.

- R E K L A M A -

W pewnym momencie 36 – letni mężczyzna sięgnął po nóż, a następnie ugodził nim 45-latka w plecy w okolice łopatek. Ranny mężczyzna został przewieziony śmigłowcem do szpitala w Łodzi, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 3 promile alkoholu – relacjonuje st. asp. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 36-latkowi zarzutu spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

- R E K L A M A -

14 maja 2018 roku Sąd Rejonowy w Kutnie przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. Mieszkaniec Kutna najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: