Policjant pojechał na zakupy i… zatrzymał poszukiwaną kobietę. Popełniła szereg przestępstw

Policjant z kutnowskiego wydziału kryminalnego w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwaną 31-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło w weekend na terenie jednej z galerii handlowych. Kobieta była poszukiwana za szereg przestępstw gospodarczych.

- R E K L A M A -

1 grudnia 2018 roku w Łodzi na terenie jednej z galerii handlowych policjant z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy będąc w czasie wolnym od służby rozpoznał kobietę, która jak wynikało z jego wiedzy jest osobą poszukiwaną.

Policjant obserwując kobietę podczas zakupów poinformował o tym fakcie dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. Na miejsce został natychmiast wysłany patrol mundurowy.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przejęli poszukiwaną już na parkingu samochodowym z którego kobieta miała zamiar odjechać. Zatrzymana to 31-letnia mieszkanka naszego miasta. Była poszukiwana była przez Sąd Rejonowy w Kutnie.

- R E K L A M A -

Kobieta trafiła już do aresztu śledczego, gdzie spędzi teraz prawie 2 lata za przestępstwa gospodarcze. Policjant, swoją postawą udowodnił, że policjantem jest się w każdej chwili nie tylko będąc na służbie.

źródło: KPP Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: