Politycy Lewicy spotkają się z mieszkańcami Kutna

Posłanka Paulina Matysiak zaprasza mieszkańców Kutna i okolic na spotkanie z politykami Lewicy, które odbędzie się w piątek 17 marca o godzinie 17.00 w Kutnowskim Domu Kultury. Do Kutna przyjadą m.in. posłowie Adrian Zandberg i Maciej Konieczny z partii Razem oraz posłanka Anna Maria Żukowska i poseł Tadeusz Tomaszewski z Nowej Lewicy. Będzie to okazja do rozmowy i zadawania pytań. Wstęp wolny!

- R E K L A M A -

Porozmawiajmy o tym, co najważniejsze!

Do Kutna przyjadą też Dorota Olko i Bartosz Grucela z zarządu partii Razem oraz dr Maciej Szlinder, ekonomista i zwolennik bezwarunkowego dochodu podstawowego.

— Zawsze podkreślam, że Polska to nie tylko Łódź czy Warszawa, ale też Kutno, Żychlin, Bedlno czy Łęczyca! Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do przyjścia na piątkowe spotkanie, będzie można porozmawiać o ważnych dla państwa sprawach i wizji Polski po wyborach, a także zadać pytania — mówi gospodyni wydarzenia Paulina Matysiak, kutnowska posłanka.

- R E K L A M A -

— Lewica jest zawsze blisko ludzi, nie oddzielamy się kordonem policji jak prezes Kaczyński, nie będzie też żadnych pytań napisanych wcześniej na karteczkach. Pogadajmy o konkretach, bo wiemy, że PiS jesienią rządzić już nie będzie — dodaje Adrian Zandberg, jeden z liderów Lewicy.

— Chcemy, żeby Polska była stabilnym, europejskim, demokratycznym krajem, to Polska musi mieć silne usługi publiczne, w Polsce pracownicy muszą zarabiać więcej, Polska musi być krajem, w którym ludzie czują się bezpiecznie — podkreśla parlamentarzysta.

Lewica w trasie

- R E K L A M A -

Wydarzenie w Kutnie to jedno z wielu punktów ogólnopolskiej trasy Lewicy, podczas której politycy tego ugrupowania spotykają się mieszkańcami małych i dużych miast, a także zbierają podpisy pod projektem ustawy o rencie wdowiej.

Spotkanie z Lewicą w Kutnie rozpocznie się 17 marca o godzinie 17.00 w sali tarasowej Kutnowskiego Domu Kultury przy ul. Stanisława Żółkiewskiego 4.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/ON9VnnmB

Kilka słów o uczestnikach:

Paulina Matysiak — posłanka z Kutna, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Walki z Wykluczeniem Transportowym, wielbicielka kolei i dobrej literatury.
Adrian Zandberg — poseł z Warszawy, jeden z liderów Lewicy, współprzewodniczący partii Razem. Historyk i programista, urodził się w Danii, ale od dziecka mieszka na warszawskim Mokotowie.
Maciej Konieczny — poseł ze Śląska wychowany na górniczym osiedlu. Zwolennik zjednoczonej i solidarnej Europy.
Anna Maria Żukowska — posłanka Nowej Lewicy z Warszawy, prawniczka, filolożka angielska, demokratka, feministka.
Tadeusz Tomaszewski — wielkopolski poseł kilku kadencji z ramienia SLD i ekonomista. Współtworzył Poselski Zespół Strażaków, któremu przewodniczył przez 20 lat.
Dorota Olko — rzeczniczka prasowa i członkini zarządu Razem, badaczka społeczna, socjolożka, siedlczanka.
Bartosz Grucela — aktywista miejski z Olsztyna, specjalista ds. stosunków międzynarodowych, członek zarządu Razem, miłośnik piłki nożnej.
dr Maciej Szlinder — filozof, ekonomista, doktor nauk humanistycznych, prezes Polskiej Sieci Dochodu Podstawowego, zwolennik bezwarunkowego dochodu podstawowego.

Źródło: materiał prasowy/Paulina Matysiak

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: