Politycy Lewicy spotkali się z mieszkańcami Kutna [WIDEO]

W ostatnich dniach w Kutnowskim Domu Kultury odbyło się otwarte spotkanie ze znanymi politykami Lewicy, na czele z kutnowską posłanką Pauliną Matysiak.

- R E K L A M A -

Z mieszkańcami Kutna spotkali się Paulina Matysiak, Adrian Zandberg, Maciej Konieczny, Anna Maria Żukowska i Tadeusz Tomaszewski.

— Zawsze podkreślam, że Polska to nie tylko Łódź czy Warszawa, ale też Kutno, Żychlin, Bedlno czy Łęczyca! Dlatego gorąco zachęcam wszystkich do przyjścia na spotkanie, będzie można porozmawiać o ważnych dla państwa sprawach i wizji Polski po wyborach, a także zadać pytania — mówiła przed spotkaniem z mieszkańcami gospodyni wydarzenia Paulina Matysiak, kutnowska posłanka.

Kilka słów o uczestnikach:

Paulina Matysiak — posłanka z Kutna, przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Walki z Wykluczeniem Transportowym, wielbicielka kolei i dobrej literatury.

Adrian Zandberg — poseł z Warszawy, jeden z liderów Lewicy, współprzewodniczący partii Razem. Historyk i programista, urodził się w Danii, ale od dziecka mieszka na warszawskim Mokotowie.

- R E K L A M A -

Maciej Konieczny — poseł ze Śląska wychowany na górniczym osiedlu. Zwolennik zjednoczonej i solidarnej Europy.

Anna Maria Żukowska — posłanka Nowej Lewicy z Warszawy, prawniczka, filolożka angielska, demokratka, feministka.

- R E K L A M A -

Tadeusz Tomaszewski — wielkopolski poseł kilku kadencji z ramienia SLD i ekonomista. Współtworzył Poselski Zespół Strażaków, któremu przewodniczył przez 20 lat.

Pełen zapis spotkania w Kutnie można zobaczyć poniżej:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: