reklama
reklama
reklama
reklama

Ponad 100 funkcjonariuszy zabezpieczało Święto Róży. Policja komentuje weekendowe wydarzenia

Ponad 100 policjantów zabezpieczało wydarzenia związane ze Świętem Róży, które odbywało się w weekend. Mundurowi obecni byli zarówno w centrum miasta, jak i w okolicach stadionu, gdzie miejsce miały koncerty.

Jak informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, w weekend podczas obchodów Święta Róży i wielu atrakcji zaplanowanych z tej okazji dla mieszkańców, kutnowska policja nie odnotowała żadnych poważnych incydentów bezpośrednio związanych z wydarzeniami. Nad bezpieczeństwem mieszkańców od piątku do niedzieli włącznie czuwało ponad 100 policjantów.

- R E K L A M A -

Niestety kierowcy nie pamiętali o bezpieczeństwie na drodze i policja odnotowała 16 zdarzeń drogowych i aż 8 osob odważyło się na jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz oprócz utraty prawa jazdy muszą liczyć się tez z konsekwencjami prawnymi.

W niedzielę nad ranem przy ul. Jana Pawła II wandale zdemolowali ogródek gastronomiczny. Incydent – z racji późnej godziny – nie jest jednak bezpośrednio związany z imprezami w centrum. Wkrótce policja ma wydać komunikat w tej sprawie.

Policja i straż pożarna podczas zabezpieczania koncertów.
Policjanci podczas Jarmarku Różanego w Kutnie.
Policjanci podczas Jarmarku Różanego w Kutnie.
Straż pożarna podczas zabezpieczania koncertów.
Jarmark Różany w centrum Kutna.
Mundurowi zabezpieczali między innymi okolice stadionu, gdzie odbywały się koncerty.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: