reklama
  • Mikołaj Dorożała Sejm

Ponad 30 osób podzieliło się krwią. Sukces „Różanej Kropli Krwi”

Weekendowa akcja krwiodawstwa „Różana Kropla Krwi” zakończył się niewątpliwym sukcesem. Jak informuje Robert Feliniak, organizator przedsięwzięcia, życiodajnym darem podzieliło się ponad 30 osób.

- R E K L A M A -

– Kolejna akcja krwiodawstwa, którą organizowałem razem z Klubem HDK PCK Kutno zakończyła się dużym sukcesem. W trakcie „Różanej Kropli Krwi” zgłosiło się 38 osób osób, natomiast krew oddały 32 osoby. Łącznie oddano 14,4 litra krwi. Cieszy fakt, że do akcji zgłosiło się i oddało krew pięć osób z Ukrainy. Jak podkreślali, chcą integrować się z naszym społeczeństwem i dlatego postanowili oddać cząstkę siebie dla innych – komentuje Robert Feliniak.

Warto dodać, że dla krwiodawców przygotowano sporo niespodzianek – pierwsze trzydzieści osób przygotowano między innymi wejściówki do Dinoparku Kołacinek czy Zoo Safari Borysew. Ponadto każdy z uczestników akcji został obdarowany zestawem gadżetów związanych ze zbliżającym się 48. Świętem Róży.

- R E K L A M A -

– Wszystkim krwiodawcom oraz osobom zaangażowanym w przygotowania i obsługę składam serdeczne podziękowania – dodaje Feliniak.
Nie przegap: