reklama

Ponad 7 tysięcy osób odwiedziło Pałac Saski. Dyrekcja komentuje (ZDJĘCIA)

Ponad 7 tysięcy osób podczas minionego weekendu zwiedziło kompleks muzealny Pałacu Saskiego. – Jesteśmy ogromnie wdzięczni za obecność i miłe słowa – komentuje Grzegorz Skrzynecki, dyrektor Muzeum Pałacu Saskiego.

- R E K L A M A -

Muzeum Pałac Saski w mediach społecznościowych zamieściło krótkie podsumowanie weekendowych wydarzeń. Przypomnijmy, w minioną środę odbyło się uroczyste otwarcie Pałacu Saskiego, a w weekend w Mieście Róż odbywał się Festiwal Saski.

– Sam kompleks muzealny zwiedziło podczas minionego weekendu ponad 7 tysięcy osób. A jeszcze więcej wzięło udział w pozostałych atrakcjach organizowanych na terenie naszego kompleksu i w innych częściach miasta. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za obecność, miłe słowa i uśmiechy, nawet w długiej kolejce, która ustawiała się przed drzwiami Pałacu – komentuje Grzegorz Skrzynecki, dyrektor Muzeum Pałacu Saskiego w Kutnie.

- R E K L A M A -

Teraz chwila przerwy, a regularne zwiedzanie z przewodnikami rozpoczną się 19 września. Niebawem podamy szczegóły dotyczące odwiedzin w Muzeum Pałac Saski w Kutnie.

Odwiedziny w Pałacu Saskim – zobacz zdjęcia:

fot. Natalia Stasiak


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: