Niespodziewana porażka KS-u. Piłkarze wracają z Zelowa na tarczy

Podopieczni Dominika Tomczaka niespodziewanie przegrali 1-2 z Włókniarzem Zelów w zaległym meczu IV ligi łódzkiej. Jedynego gola dla kutnian zdobył Adrian Marcioch.

- R E K L A M A -

Już w 9. minucie bojowo nastawiony Włókniarz objął prowadzenie, a mocnym strzałem pod poprzeczkę Pawłowi Sobczakowi szans nie dał Jacek Majda. Gospodarze poszli za ciosem i do końca pierwszej połowy zdecydowanie dominowali. Dobrych sytuacji do podwyższenia wyniku nie wykorzystali jednak Albin Maciejewski i Michał Pawelec, a w 39. minucie po strzale Norberta Dregiera z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę.

Cztery minuty po wznowieniu gry było 2:0 dla Włókniarza. Pawła Sobczaka pokonał Albin Maciejewski. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki dla Włókniarza są kwestią czasu do gości uśmiechnęło się szczęście. Rzut karny za zagranie ręką w polu karnym wykorzystał Adrian Marcioch i zrobiło się 2:1. Ostatnie pół godziny gry dostarczyło wiele emocji. Atakował zarówno KS jak i Włókniarz. Wynik spotkania nie uległ jednak już zmianie.

- R E K L A M A -

Dla ekipy Dominika Tomczaka to druga porażka w tym sezonie. Po 8. kolejce KS ma na swoim koncie 18 punktów i zajmuje pozycję wicelidera rozgrywek. Kutnianie do liderującego RKS-u Radomsko tracą trzy punkty, ale radomszczanie mają rozegrany jeden mecz mniej.

Najbliższy mecz KS-u już w sobotę 22 września o 16:00. Do Kutna przyjedzie ostatni w tabeli Boruta Zgierz. Rywal, przynajmniej na papierze, idealny do rehabilitacji za porażkę w Zelowie.

- R E K L A M A -

Włókniarz Zelów 2–1 KS Sand Bus Kutno 2:1
9′ | 1:0 | Jacek Majda
49′ | 2:0 | Albin Maciejewski
60′ | 2:1 | Adrian Marcioch

Żółte kartki: Rosiak – Skwara, A. Marcioch
Sędzia: Konrad Gawroński (Łódź

Włókniarz Zelów: Wnuk – Majsak, Golański, Bendkowski, Boczkiewicz (65′ Dominik Rosiak) – Majda (90′ Szymon Rosiak), Norbert Dregier, Kaliski, Raś, Maciejewski (73′ Jachymski) – Pawelec

KS Sand-Bus Kutno: Sobczak – Padzik, Kaczor, Kowalczyk, Norbert Zagajewski (46′ Kobryń) – Pietrow, Wielgus, Skwara (46′ Amroziński), Jakubowski (59′ Krystian Marcioch), Adrian Marcioch – Brochocki (80′ Dębowski)

własne / lodzkifutbol.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: