reklama
reklama

Poseł Rzymkowski na konferencji o prezydencie Dudzie, obwodnicy oraz drogowych inwestycjach w Kutnie

Poseł Tomasz Rzymkowski podsumował na dzisiejszej konferencji prasowej swoje działania od początku IX kadencji. Złożył 35 interpelacji, często będących wynikiem spraw przedstawionych na dyżurach poselskich, jest dzięki temu najczęściej interpelującym posłem w klubie Prawa i Sprawiedliwości.

- R E K L A M A -

Jedną z ostatnich poruszonych przez niego spraw jest problem jednoczesnego zamknięcia dwóch wiaduktów kolejowych w Kutnie: przy ul. Troczewskiego i przy ul. Józefów. Jako remedium na problemy komunikacyjne wynikające z obu inwestycji kutnowski parlamentarzysta postuluje ponowne uruchomienie dawnego przejazdu kolejowego w ciągu ul. Grunwaldzkiej.

Dzięki interpelacjom posła Tomasza Rzymkowskiego będącym wynikiem próśb samorządowców z Błaszek, Łowicza i Wielunia, w rządowym programie „100 obwodnic” znalazły się obwodnice wymienionych miast, co okazało się w ubiegłą sobotę.

- R E K L A M A -
reklama

Rozpoczęła się kampania wyborcza przed zaplanowanymi na 10 maja wyborami prezydenckimi. Poseł Rzymkowski zachęcał do składania podpisów poparcia pod kandydaturą urzędującego Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Formularze można pobrać w biurze posła Tomasza Rzymowskiego przy ul. Grunwaldzkiej 3 (I piętro) w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. 10-15 oraz środę w godz. 14-19. Zebrane podpisy można przynieść do biura w tych samych godzinach lub wrzucić do skrzynki pocztowej przy drzwiach biura na I piętrze. Rejestracja kandydatów w wyborach prezydenckich upływa 26 marca, jednak podpisy do biura należy przynieść jak najwcześniej, aby zdążyć je dostarczyć do Warszawy.

Źródło: notatka prasowa biura poselskiego T. Rzymkowskiego

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: