Wiadomości KutnoPolitykaPoseł Tadeusz Woźniak zaprasza na mszę świętą w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie

Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza na mszę świętą w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie

Poseł Tadeusz Woźniak zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu na uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i pokoju na świecie. Odbędzie się ona w najbliższą niedzielę 20 listopada o godz. 12:00.

- Reklama -

– Po nabożeństwie zapraszamy na kawę, herbatę oraz poczęstunek do sali parafialnej. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności w odpowiedzi na tę wiadomość lub pod numerem telefonu 518-75-44-88 do dnia 18.11.2022 r, ponieważ mamy w zwyczaju witać wszystkich przybyłych gości – informuje Janusz Kołodziejski, dyrektor biura poselskiego Tadeusza Woźniaka.

- Reklama -

Wierni powiatu kutnowskiego postanowili w tym trudnym czasie powrócić do tradycji „Solidarności” z czasów stanu wojennego i modlić się do Pana Boga w intencji Ojczyzny dodając intencję pokoju światowego, w każdą trzecią niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Bożej, Pani Ziemi Kutnowskiej w Głogowcu o godzinie 12:00. Uroczystości zostały wznowione po wybuchu i rozpoczęciu przez Rosję zbrodniczej wojny na Ukrainie, pierwsza msza w tych intencjach odbyła się w 20 marca, a w najbliższą niedzielę spotkamy się po raz dziewiąty.

– Na wspólną modlitwę przyjeżdżają liczni goście, w tym przedstawiciele sejmu i senatu, samorządowcy szczebla wojewódzkiego, powiatowego i gminnego, działacze związków zawodowych, partii politycznych i organizacji społecznych, przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji państwowych i samorządowych w tym szkół, OSP, poczty sztandarowe oraz wierni z wielu powiatów. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, spotkajmy się w Głogowcu – mówi poseł Tadeusz Woźniak.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: