Poseł Woźniak komentuje pogłoski o przedwczesnych wyborach. „Nie można wykluczyć”

W kuluarach coraz głośniej mówi się o tarciach w Zjednoczonej Prawicy i możliwości ogłoszenia przedterminowych wyborów parlamentarnych. Głos w sprawie zabrał ostatnio kutnowski poseł Tadeusz Woźniak z Solidarnej Polski.

Wczoraj na łamach „Polska Times” ukazał się wywiad z kutnowskim parlamentarzystą, który poruszył między innymi kwestię obecnej sytuacji politycznej w kraju.

Tadeusz Woźniak zapytany o możliwość wcześniejszych wyborów stwierdził, że „wytrawny polityk nie wyklucza jakichkolwiek możliwości”.

- R E K L A M A -

Mimo, iż nie ma dzisiaj planów na skrócenie kadencji, czy na przyspieszenie wyborów, to Jarosław Kaczyński tej ewentualności też nie wyklucza. (…) Z naszej strony natomiast nie ma żadnych ruchów, które miałyby na celu rozbicie Zjednoczonej Prawicy i dążenie do przedterminowych wyborów, ponieważ w obecnej sytuacji to na pewno nie służyłoby dobrze krajowi – mówi Woźniak w wywiadzie dla „Polska Times”.

Parlamentarzysta odniósł się także do ewentualnego samodzielnego startu Solidarnej Polski do parlamentu. Wg najnowszych sondaży SP dostałaby się do Sejmu.

- R E K L A M A -

Jak już mówiłem w polityce niczego nie można wykluczyć, więc trzeba także rozważyć i takie ewentualności. Aczkolwiek na dzień dzisiejszy w tej sprawie nie ma jakichkolwiek decyzji ani po stronie Solidarnej Polski, ani po stronie PiS. (…) le oczywiście my staramy się bardzo poważnie podchodzić do polityki, więc takiej ewentualności w określonych warunkach wykluczyć, też nie możemy – komentuje T. Woźniak.

Cały wywiad można przeczytaj na stronie „Polska Times”

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: