reklama

Poseł Woźniak: Polska z Andrzejem Dudą będzie rosła w siłę!

Poseł Tadeusz Woźniak (Prawo i Sprawiedliwość) uważa, że wyniki wskazujące, że prezydentem nadal będzie Andrzej Duda, to świetna wiadomość dla Polski. Jak mówi, niedzielne wybory to prawdziwe święto demokracji i pozostałe kraje europejskie mogą brać z nas przykład.

- R E K L A M A -

Chciałbym pogratulować prezydentowi Andrzejowi Dudzie wyniku, choć wierzę, że ostateczny będzie jeszcze wyższy niż ten sondażowy – komentuje poseł Tadeusz Woźniak. – Wynik wyborów to świetna wiadomość dla Polski. Andrzej Duda to prawdziwy mąż stanu i wybitny prezydent. Z nim Polska będzie rosła w siłę!

Jak dodaje parlamentarzysta z ziemi kutnowskiej, jest zachwycony wystąpieniem prezydenta podczas wieczoru wyborczego.

- R E K L A M A -

To było rewelacyjne wystąpienie, pełne werwy. Z kolei Rafał Trzaskowski mówiąc delikatnie wypadł tak sobie. Już chyba sam nie wierzy w to, że może zostać prezydentem Polski – uważa T. Woźniak.

Poseł dziękuje mieszkańcom, którzy licznie wzięli udział w wyborach prezydenckich. Jak mówi, blisko 70% frekwencja to „święto demokracji”.

- R E K L A M A -

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, co do tego, jak ma się demokracja w naszym kraju. Polacy dziś pokazali, że reszta Europy może brać z nas przykład. To było prawdziwe święto demokracji – mówi Tadeusz Woźniak.

WYBORY PREZYDENCKIE – BĄDŹ NA BIEŻĄCO >

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: