Poseł Tadeusz Woźniak wydał ważny komunikat do mieszkańców

W związku z działaniami ograniczającymi rozprzestrzenianie koronawirusa SARS-CoV-2, biorąc pod uwagę sytuację epidemiczną w kraju i w trosce o Państwa zdrowie, Biuro Poselskie Posła Tadeusza Woźniaka będzie prowadziło pracę zdalną i hybrydową od 26 marca 2021 roku do odwołania – czytamy w komunikacie wydanym przez biuro kutnowskiego posła.

- R E K L A M A -

W celu załatwienia sprawy mieszkańcy proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, a korespondencję należy kierować za pośrednictwem poczty lub dostarczając bezpośrednio do skrzynki pocztowej umieszczonej przed wejściem do Biura Poselskiego przy Placu Wolności 14 lok. 25.

Bezpośrednia obsługa interesantów jest możliwa tylko w uzasadnionych przypadkach po uprzednim kontakcie telefonicznym.

- R E K L A M A -

Bezpłatne porady prawne udzielane będą w formie teleporady w każdą środę w godzinach 14-16. Po uprzednim telefonicznym zapisaniu się.

– Prosimy o bieżące śledzenie strony internetowej na Facebooku Tadeusz Woźniak – Poseł na Sejm RP, na której są podawane wszystkie bieżące informacje dot. funkcjonowania Biura Poselskiego – komentuje Janusz Kołodziejski, dyrektor biura poselskiego T. Woźniaka.

- R E K L A M A -

Kontakt telefoniczny:
24 253-78-71
518-75-44-88 (Janusz Kołodziejski Dyrektor Biura)

Adres poczty elektronicznej:
Tadeusz.Wozniak@sejm.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: