reklama

Poseł Woźniak zaprasza na Drogę Krzyżową Narodu Polskiego w Głogowcu

W dniu 16 lutego 2024 r., zgodnie z wieloletnią tradycją, w pierwszy piątek Wielkiego Postu, w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu koło Kutna, o godz. 16.00 odprawiona zostanie Msza Święta, po odbędzie się plenerową Drogą Krzyżowa Narodu Polskiego.

- R E K L A M A -

Podczas nabożeństwa uczestnicy będą modlić się w intencjach Ojczyzny rozważając mękę Chrystusa, symbolicznie wpisaną w dzieje Polski.

Jak podkreśla poseł Tadeusz Woźniak, „dziś, w czasach w których zmagamy się z przeróżnymi zagrożeniami, Droga Krzyżowa Narodu Polskiego jest ważnym wydarzeniem dla wszystkich patriotów, którzy pragną modlić się w intencji Ojczyzny oraz nieść przesłanie solidarności z przeszłymi i przyszłymi pokoleniami w duchu wartości religijnych i niepodległościowych”. Ta symboliczna Droga Krzyżowa to niezwykle ważne, historyczne wydarzenie dla mieszkańców całej Ziemi Kutnowskiej oraz wszystkich miejsc skąd przybywają pielgrzymi do Maryi – Pani Ziemi Kutnowskiej i Matki cierpiącego Narodu.

- R E K L A M A -

„Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie siedźmy w domach przed telewizorami, przybądźmy do Głogowca. Wspólnie módlmy się w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny. Spotkajmy się z Panem Bogiem i z drugim człowiekiem. Zachęcamy do zabrania flag państwowych, krzyży oraz innych przedmiotów o charakterze patriotycznym i religijnym. Po nabożeństwie dla uczestników przewidziany jest poczęstunek oraz ciepłe napoje w sali parafialnej” – zaprasza Tadeusz Woźniak, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: