Posłanka Matysiak: Czas na legalizację marihuany!

- poniżej dalsza część artykułu -

Kutnowska posłanka Paulina Matysiak wraz z posłankami z Parlamentarnego Zespołu ds. Legalizacji Marihuany kilka dni temu złożyły „Pakiet Konopny”. – Czas na legalizację marihuany w Polsce! – komentuje posłanka Lewicy.

- poniżej dalsza część artykułu -

„Pakiet Konopny” to trzy projekty ustawy dotyczące: dekryminalizacji posiadania niewielkich ilości marihuany na własny użytek; uprawy konopi przemysłowych oraz produkcji medycznej marihuany, jestem jego koordynatorką

- poniżej dalsza część artykułu -

Nie byłoby to możliwe gdyby nie praca wszystkich członkiń i członków zespołu oraz osób konsultujących zapisy w ustawach. Mamy dobre wieści! Dwa z nich otrzymały numery druku i zostały skierowane do pierwszych czytań – komentuje posłanka Paulina Matysiak.

Projekt prowadzony przez posłankę Urszulę Sarę Zielińską ma numer 1700 i jego czytanie odbędzie się podczas wspólnego posiedzenia Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Komisji Zdrowia.

- poniżej dalsza część artykułu -

Zaś mój otrzymał numer 1701 i został skierowany bezpośrednio na… posiedzenie Sejmu. Będę informowała o dalszych pracach związanych z Pakietem. Czas na legalizację marihuany w Polsce! – dodaje Paulina Matysiak.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama