Posłanka Matysiak ogłosiła ponadpartyjny projekt „Tak dla Rozwoju!” (WIDEO)

Kutnowska posłanka „Razem” Paulina Matysiak razem z Marcinem Horałą, posłem Prawa i Sprawiedliwości, zainicjowała dziś Ruch Społeczny „Tak dla Rozwoju!”. O sprawie poinformowała w mediach społecznościowych.

- R E K L A M A -

Jak twierdzą „rozwój Polski nie ma barw politycznych — służy wszystkim, różnym ideologii, różnych przekonań i wszyscy razem powinniśmy pracować dla rozwoju naszego kraju”.

Te projekty rozwojowe to m.in. Centralny Port Komunikacyjny, rozwój energetyki jądrowej, porty, bezpieczeństwo naszego kraju, ale także wiele, wiele innych.

- R E K L A M A -

— Chcemy łączyć obywateli, organizacje i polityków różnych opcji wspierających inwestycje kluczowe dla rozwoju Polski. Pozostając w różnych partiach, spierając się na wiele tematów (światopoglądowych, historycznych i innych) możemy te spory odłożyć na bok i pracować wspólnie nad budową CPK, elektrowni jądrowych, rozbudową portów i armii” — komentuje Paulina Matysiak w wideo opublikowanym na platformie X (dawny Twitter).

— Pozostając w różnych partiach, spierając się na wiele tematów (światopoglądowych, historycznych i innych) możemy te spory odłożyć na bok i pracować wspólnie nad budową CPK, elektrowni jądrowych, rozbudową portów i armii — mówi z kolei Marcin Horała z PiS.

- R E K L A M A -

Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów dotyczących projektu „Tak dla Rozwoju!”.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: