reklama

Posłanka Matysiak uruchomiła newsletter dla wyborców

Posłanka Paulina Matysiak z Lewicy Razem stara się jak najszerzej informować o swojej pracy poselskiej. Oprócz profilu na Facebooku i innych mediach społecznościowych, prowadzi też stronę internetową z najważniejszymi informacjami o podejmowanych działaniach, a od niedawna ukazuje się też regularnie newsletter.

Wiem, że nie każdy ma czas, żeby śledzić wszystkie kanały i miejsca, gdzie pojawiają się informacje o pracy posłanek i posłów, dlatego dla moich wyborców i wyborczyń tworzę stronę i newsletter, gdzie wszystko zebrane jest w jednym miejscu – mówi posłanka.

- R E K L A M A -

Osoby zapisane na newsletter regularnie dostają informacje o najważniejszych interwencjach posłanki, interpelacjach składanych do ministerstw, a także pozostałej działalności poselskiej, takiej jak uczestnictwo w obchodach rocznic czy spotkaniach.

Z tygodnia na tydzień liczba osób zapisanych na mój newsletter rośnie i bardzo mnie to cieszy, bo widać, że jest to dobra forma docierania z informacjami do wyborców i wyborczyń – dodaje Paulina Matysiak.

- R E K L A M A -

Newsletter posłanki Matysiak wychodzi raz w tygodniu w poniedziałki. Do tej pory wysłanych zostało dwanaście numerów.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA >

- R E K L A M A -

materiał biura poselskiego Pauliny Matysiak

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: