reklama
reklama

Postaw na ekologię. Postaw na Eko Architekturę!

Eko Architektura jest firmą opierającą swoją działalność na stałej i ścisłej współpracy z klientami. Każdego dnia stara się dostarczyć zainteresowanym osobom produkty najwyższej jakości oraz pomóc rozeznać się w temacie domków oraz altanek. Eko Architekturę tworzą osoby doświadczone i znające się na wielu dziedzinach, niezbędnych w stworzeniu i zrealizowaniu koncepcji konkretnych budowli. Co istotne, firma działa na rynku już od ponad dziesięciu lat, dzięki czemu stała się wiodącym producentem wyrobów z drewna. Nie bez echa pozostaje również sama nazwa – przedsiębiorstwo stara się działać w zgodzie z ekologią, która pełni istotną rolę nie tylko w codziennej pracy Eko Architektury, ale również i w życiu każdego z nas. Zapraszamy do przeczytania naszego krótkiego wywiadu z Przemysławem Balcewiczem, dyrektorem firmy Eko Architektura.

Witamy serdecznie i na samym początku chcielibyśmy zapytać, dlaczego produkty z drewna, w tym domki ogrodowe Państwa firmy, cieszą się tak ogromną popularnością?

Przemysław Balcewicz: Dzień dobry. Spiesząc z odpowiedzią, istnieje wiele powodów takiego stanu. Przede wszystkim jest to wygoda, ponieważ wyroby z drewna, a także te wspomniane domki ogrodowe, buduje się łatwo i tanio. W zależności od doświadczenia i wiedzy klientów, takie budynki można złożyć w duecie lub w pojedynkę. Oprócz tego, mógłbym tu również wymienić także:

- R E K L A M A -
  • niską cenę za jeden, pełny zestaw;
  • szybką dostawę;
  • krótki czas realizacji zamówienia;
  • możliwość wyboru wśród licznych projektów.
  • Nasza firma posiada katalog z projektami. Znajdują się w nim między innymi domki ogrodowe, letniskowe, domki całoroczne, czyli ocieplone, altanki, garaże i wiaty samochodowe i wiele więcej.

Dzięki tak bogatej ofercie, nasi klienci mogą liczyć na różnorodność. Na popularność naszych domków ogrodowych wpływa też oczywiście ogólnie rosnący trend na stawianie domków drewnianych, które mogą posłużyć jako schowek na sprzęt ogrodowy. Niektórzy adaptują je nawet na… niewielkie biura albo mini siłownie.

Z jakich materiałów produkowane są domki ogrodowe?

PB: Jak już wspomniałem wcześniej, nasze wyroby są tworzone z drewna. Dokładniej rzecz ujmując – drzewa iglastego. To materiał długotrwały, dlatego jest tak chętnie stosowany do produkcji budowli. Jest on poddawany odpowiednim obróbkom oraz pielęgnacji, co wydłuża jego okres eksploatacji. Domki ogrodowe, altany czy garaże klasy A produkujemy tylko z drewna suchego, którego wilgotność nie przekracza 14-18 procent. Istotne w kwestii żywotności naszych wyrobów jest odpowiedni ich montaż i odpowiedni projekt. Powinny być one tak zaprojektowane, aby drewniane elementy miały dostęp do powietrza i odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Warto pamiętać, że części z drewna muszą być zamontowane w taki sposób, by woda się na nich nie utrzymywała.

- R E K L A M A -

Czym różnią się Państwa wyroby drewniane od wyrobów firm konkurencyjnych?

PB: Przykładów jest naprawdę sporo. Na samym początku muszę powiedzieć, że klienci doceniają nas za indywidualne podejście do sprawy, fachową pomoc i doradztwo. Same budynki, jakie tworzymy, różnią się od konkurencyjnych grubością ścian. Zarówno pojedyncze ściany, jak i dwuścienne mają dobre ocieplenie. Po drugie – nasze zestawy zawierają wszystko, co najpotrzebniejsze, wraz ze śrubami, dlatego osoby składające nasze budowle nie muszą wydawać dodatkowych pieniędzy na takie akcesoria. Nasze altanki czy domki ogrodowe posiadają też ciekawe wygląd architektoniczny. Posiadają jedno-, dwu- i czterospadowe dachy oraz niepowtarzalny krój.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: