reklama
reklama

Postaw na rolety w kasecie i ciesz się pięknym wyglądem wnętrz

Rolety to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych osłon okiennych oraz doskonała alternatywa dla tradycyjnych zasłon. Nowoczesne rolety są niezwykle proste w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości – aby pozbyć się nagromadzonego kurzu wystarczy po prostu przetrzeć materiał wilgotną ścierką.

- R E K L A M A -

Doskonale chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, zapewniając pełną prywatność i najwyższy poziom komfortu nocnego wypoczynku. 

 Rolety to także najwyższy standard estetyczny i doskonały wygląd. Osobom, które ze szczególną dbałością podchodzą do aranżacji wnętrz z pewnością do gustu przypadną rolety w kasecie – będą prawdziwą ozdobą przestrzeni okiennej i odmienią wygląd całego pomieszczenia.

- R E K L A M A -

Roleta w kasecie do salonu, kuchni i sypialni

Rolety w kasecie to niezwykle uniwersalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. To doskonały wybór nie tylko do salonu i sypialni, ale również kuchni, jadalni i pokoju dziecięcego. Takie osłony znakomicie nadają się również do przestrzeni biurowych, gdzie zapewnią pracownikom maksymalny poziom komfortu i ochronią komputery przed nadmiernym nagrzewaniem się. Roleta w kasecie może być z łatwością zainstalowana we wszystkich rodzajach okien – drewnianych, aluminiowych i PCV.

Jak zbudowana jest roleta w kasecie?

Rolety kasetowe składają się z materiału (w zależności od Twoich preferencji, może być zaciemniający lub bardziej transparentny), kasety skrywającej cały mechanizm oraz prowadnic bocznych. Kaseta pełni rolę osłonną dla całej rolety, chroniąc tkaninę przed zabrudzeniami, uszkodzeniami mechanicznymi, przetarciami i osiadaniem kurzu. To zatem doskonały wybór do mieszkań i pokojów alergików, szczególnie jeśli zdecydujemy się na wybór rolety wykonanej z materiału antystatycznego.

- R E K L A M A -

Ponadto, kaseta dobrana odpowiednio do stylu wnętrza może stanowić efektowny dodatek dekoracyjny – zakupiony model możesz pomalować na wybrany kolor i dopasować do pozostałych elementów aranżacyjnych. Dzięki temu nie musisz już dłużej wybierać pomiędzy funkcjonalnym a estetycznym rozwiązaniem! Szeroki wybór dostępnych modeli i odcieni sprawia, że z łatwością znajdziesz swoje wymarzone zasłony i dopasujesz je do koncepcji aranżacyjnej przyjętej w Twoim domu.

Bezinwazyjny i prosty montaż

Rolety w kasecie spośród innych osłon okiennych wyróżnia przede wszystkim łatwość i szybkość montażu. Ich instalacja odbywa się w sposób bezinwazyjny i nie zajmuje wiele cennego czasu – z powodzeniem możesz więc podjąć się jej samodzielnie! Roleta w kasecie może być zainstalowana bezpośrednio na ramę okienną – to doskonałe rozwiązanie, gdy chcemy zamocować osłony np. w wynajmowanym mieszkaniu i nie możemy ingerować w strukturę ściany. Dzięki takiej instalacji nie musimy również naruszać struktury okien, a co za tym idzie – zachowujemy pełne prawa gwarancyjne. Wystarczy, że na cały proces poświęcisz zaledwie 5/10 minut i będziesz mógł/a cieszyć się piękną przestrzenią okienną. 

https://www.clickforblinds.com/en/

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: