Potwierdziły się informacje Panoramy – Pawlak kandydatem na prezydenta Kutna!

Potwierdziły się informacje Panoramy dotyczące kandydata Koalicji Obywatelskiej (Platforma i .Nowoczesna) na prezydenta Kutna.

Dziś w Łodzi odbywa się konwencja Koalicji Obywatelskiej, na której oficjalnie poinformowano o kandydatach na prezydentów poszczególnych miast w Łódzkiem. Wiadomość o kandydaturze Janusza Pawlaka potwierdzono na Twitterze Platformy Obywatelskiej.

- R E K L A M A -

Swoją kandydaturę w mediach społecznościowych skomentował również sam zainteresowany.

- R E K L A M A -

– Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za opinie wyrażone po informacji o moim starcie w wyborach samorządowych. Jest mi niezwykle miło z powodu wielu pozytywnych opinii, szczególnie że przez ostatni rok byłem obiektem niezwykle kąśliwej nagonki. W sumie to dzięki tym z Was, którzy wielokrotnie podtrzymywali mnie na duchu, startuję. Myślę, że każdy powinien mieć wybór – od tego przecież są wybory… samorządowe. To nic złego mieć inne zdanie, trzeba się nauczyć się cenić osoby o przeciwnych do moich poglądach. Od moich adwersarzy tego już nie oczekuję, ale wszystkim pozostałym polecam to! Lepiej się żyje. A póki co, odpoczywajcie wakacyjnie – napisał Janusz Pawlak.

Nieoficjalnie: Janusz Pawlak kolejnym kandydatem na prezydenta Kutna

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: