reklama
reklama
reklama
PanoramaKutna.plRegion„Powiatowe Smaki” podczas Dożynek Powiatowo–Gminnych w Krzyżanowie

„Powiatowe Smaki” podczas Dożynek Powiatowo–Gminnych w Krzyżanowie

Podczas Dożynek Powiatowo–Gminnych w Krzyżanowie, na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, 21 sierpnia, odbędzie się konkurs Kół Gospodyń Wiejskich „Powiatowe Smaki”, w którym udział weźmie aż 6 KGW.

- R E K L A M A -

– Mam nadzieję, że nasze Koła zaskoczą nas przepyszną potrawą, która zwycięży. Zapraszam serdecznie do przybycia i skosztowania potraw konkursowych – mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.
Koła biorące udział w konkursie: Klub Kobiet Aktywnych Dąbrowice, Pniewo, Wychny, Stanisławiczanki, Żabiniec oraz Imielnianki.

– Jestem bardzo ciekawy czym zaskoczą nas Panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Zawsze przygotowują przepyszne potrawy, zapraszam do przybycia i degustacji razem z nami. Potrawy konkursowe będziemy oceniać w 3 kryteriach takich jak walory degustacyjne potraw, wykonanie i sposób prezentacji potrawy konkursowej oraz regionalne elementy dekoracyjne i estetyka wyglądu– mówi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

– Trzymam kciuki za wszystkie Panie i życzę powodzenia! To będzie konkurs na wysokim poziomie – mówi Elżbieta Milczarska, radna Rady Powiatu.

Ponadto Starostwo Powiatowe w Kutnie przygotowuje pamiątkowy upominek, który będzie poświęcony podczas Mszy i rozdany uczestnikom Dożynek.

- R E K L A M A -

– Bardzo dziękujemy Piekarnia Dąbrowice za wypieczenie chlebków i Stowarzyszenie Wesoła Pasieka za miody! – mówi Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

(Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie)
Nie przegap: