Powraca letni cykl powiatowych pikników. Będzie się działo!

Po ubiegłorocznym sukcesie Starostwo Powiatowe w Kutnie powraca z cyklem pikników letnich. Przed nami szereg wydarzeń w Pernie, Łaniętach, Kutnie, Dąbrowicach i Strzelcach.

- R E K L A M A -

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik zaprasza na tegoroczny cykl pikników letnich: „Bezpieczeństwo i ekologia”, „Bezpiecznie na wsi”, „Bezpieczeństwo w mieście” oraz dwa pikniki „Bezpieczny powrót do szkoły”.

— Pikniki organizujemy wraz z Nadleśnictwem Kutno z siedzibą w Chrośnie, Gminą Łanięta, RSM Pionier, Gminą Dąbrowice oraz Gminą Strzelce. Ubiegłoroczne pikniki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem dlatego zapraszamy na pikniki promujące bezpieczeństwo — mówi starosta Daniel Kowalik.

- R E K L A M A -

Pierwszy z pikników odbędzie się już w sobotę w miejscowości Perna w gminie Nowe Ostrowy.

— Zapraszam serdecznie 3 czerwca na sprzątanie lasu oraz zawody wędkarskie spławikowe dla dzieci. Ilość miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisywać można się pod numerem 24 355 47 41. Zapisywać można się od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji sponsorom: JBF Group, Engie, Wotex, Dudki 11, Animex, EnerBio, Leiber, Sommers, MagneVita, Bar u Bogusi, Cyberkultura, AMZ Kutno, Aquas, Florian, ZUK, Kellogg’s, Piekarnia Dąbrowice, MPC, Dermex, Viper, Wspomnienie na Życzenie, Pionier oraz Lechita. Dziękuję także mediom oraz służbom — wylicza Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

— A już na przełomie września i października zapraszam serdecznie na piknik „Bądź bezpieczny i widoczny na drodze”, który odbędzie się w Żychlinie — dodaje Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska.

Pełny program pikników z serii „Bezpieczny powiat” poniżej:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: