Pożar zabrał dobytek ich życia. Rodzina z Wilczej potrzebuje naszej pomocy! (ZDJĘCIA)

W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy dla osób, które w środowym pożarze straciły dach nad głową. Pomocy potrzebuje starsze małżeństwo oraz samotna matka z dwójką dzieci.

- R E K L A M A -

„Dnia 21.06.2023 około godziny 13 doszło do pożaru w mieszkaniu przy ulicy Wilczej w Kutnie. Moi dziadkowie mieszkali tam ze swoją córka – samotną matką oraz dwiema wnuczkami – Marlenką (9 lat) i Asią (7 lat). Dziadkowie mieszkali tam od 45 lat i wraz z pożarem stracili cały dorobek swojego życia. Nic nie udało się uratować, pozostały im tylko ubrania, które aktualnie mieli na sobie. Obecnie mieszkają w 5 osób w jednym, małym pokoju komunalnym, udostępnionym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej” – czytamy na stronie zbiórki założonej przez Annę Kowalewską.

Sytuacja jest niezwykle trudna. Utrata całego dobytku, w tym wszystkich rodzinnych wspomnień, odbija się na zdrowiu psychicznym i fizycznym dziadków, jak również ich wnuczek, które są przerażone oraz ze względu na wiek nie rozumieją obecnej sytuacji i tego, że straciły dom.

- R E K L A M A -

„Dziadkowie nie będą w stanie pokryć kosztów odbudowy i remontu mieszkania oraz zakupu podstawowych rzeczy potrzebnych do codziennego funkcjonowania, gdyż ich jedynym przychodem jest miesięczna emerytura. Również ja czuję się bezradna przy ogromie tragedii jaka spotkała moją rodzinę. Organizacja zbiórki jest jedynym sposobem w jaki mogę pomóc moim bliskim, poza oparciem emocjonalnym” – mówi pani Anna.

Kobieta w imieniu całej rodziny, pragnie prosić o wsparcie oraz w razie możliwości udostępnianie zbiórki.

- R E K L A M A -

„Nawet najmniejsza wpłacona kwota ma dla nas wielkie znaczenie. Za każde dobre słowo oraz wszelką pomoc finansową z całego serca dziękujemy” – dodaje pani Anna.
Pożar w bloku przy ul. Wilczej w Kutnie – zobacz zdjęcia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: