Pożegnanie emerytów i odprawa roczna w kutnowskiej komendzie

W minionym tygodniu podczas odprawy rocznej w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie podsumowano 2022 rok. W odprawie wzięli udział Komendanci oraz kadra kierownicza. Po przeprowadzonej odprawie szef kutnowskiej policji insp. Dariusz Walichnowski pożegnał odchodzących ze służby na zasłużoną emeryturę policjantów.

- R E K L A M A -

Podczas spotkania Komendant Powiatowy Policji w Kutnie podsumował działalność Komendy Powiatowej Policji w Kutnie za 2023 rok.

„Wykorzystując prezentację multimedialną przedstawił informacje dotyczące funkcjonowania jednostki. Omówił wyniki pracy pionu prewencyjnego, kryminalnego, ruchu drogowego a także sytuacje kadrową i doborową naszej jednostki” — relacjonuje mł. asp. Daria Olczyk z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

- R E K L A M A -

Podczas wystąpienia podziękował policjantom i pracownikom policji za dotychczasową pracę i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych na rzecz bezpieczeństwa publicznego.

Po zakończonej odprawie Komendant Powiatowy Policji insp. Dariusz Walichnowski wspólnie z kadrą kierowniczą serdecznie podziękowali przechodzącym na emeryturę policjantom, podkreślając ich szczególne zaangażowanie, realizację obowiązków na najwyższym poziomie oraz wkład pracy na zajmowanych stanowiskach.

- R E K L A M A -

Szef kutnowskiej policji życzył przyszłym emerytom pomyślności i powodzenia w życiu osobistym oraz aby czas emerytury pozwolił im na odkrywanie nowych pasji i nieznanych dotąd uroków życia.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: