reklama
reklama

Poznaj nowe klocki Marioinex – Mini Waffle Food Truck

Jedną z najnowszych zabawek na rynku są klocki Mini Waffle Food Truck od Marioinex. To już kolejny zestaw z kultowej serii Waffle City. Na pewno spodoba się każdemu małemu miłośnikowi klocków i jego rodzicom.

- R E K L A M A -

Klocki od Marioinex to zabawki wyróżniające się najwyższą jakością. Są produkowane w Polsce, z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów. Pozwalają łączyć zabawę z nauką, potrafiąc zająć dziecko na długi czas.

To nowy zestaw z serii Waffle City

Mini Waffle Food Truck to nowy zestaw klocków od Marioinex z serii Waffle City, który składa się aż ze 148 elementów. Wśród nich są takie w kształcie gofra, z 10 wypustkami i 4 otworami. Jest on charakterystyczny dla wszystkich klocków typu Waffle.

- R E K L A M A -

Aby ułatwić Twojemu dziecku budowanie konstrukcji, w skład zestawów od Marioinex zawsze wchodzą również elementy o innych kształtach. W przypadku Mini Waffle Food Truck są to m.in. m.in. klocki w kształcie koła, dzięki którym Twoje dziecko może zbudować mobilnego Food Trucka, klocki z namalowanymi potrawami, a nawet śmietniki. Producent zadbał oczywiście o to, żeby te były odpowiednio oznaczone, a także miały różne kolory. Wszystko po to, żeby restauracja i jej otoczenie wyglądało jak najbardziej realistycznie.

Oczywiście w nowym zestawie od Marioinex znajdują się też dwie postaci. Jest to Szef kuchni Franko i jego klientka – uzdolniona i wymagająca Pływaczka Monia. Jakie przygody się im przytrafią? To zależy już tylko od wyobraźni Twojej pociechy.

- R E K L A M A -

W zestawie znajduje się czytelna instrukcja budowania krok po kroku. Z czasem jednak Twój maluch zapewne będzie chciał coś pozmieniać i zacznie składać z nich kolejne, ciekawe elementy. Zresztą to świetna zabawa nie tylko dla dzieci.

Dlaczego wielu rodziców kupuje je w ciemno?

Zestaw Food Truck z serii Mini Waffle City to zabawka, którą wielu rodziców kupiło już w ciemno. To ze względu na to, że wszystkie klocki, które w nią wchodzą podobają się najmłodszym i jednocześnie wpływają na ich prawidłowy rozwój, co najczęściej widać gołym okiem.

Patrząc na to, jak Twój maluch będzie się nimi bawił, na pewno zauważysz, jak bardzo pobudzają kreatywność. Dzięki temu, że można składać z nich budowle w 2D i 3D, kształtują również wyobraźnię przestrzenną.

Z czasem zauważysz też na pewno, że regularna zabawa klockami poprawi u Twojego dziecka zdolności manualne. Przyczyniają się do tego zróżnicowane kształty oraz materiał, który w dotyku przypomina nieco gumę i jest dość elastyczny.

Podobnie jak inne klocki z serii Mini Waffle City, a w tym City House, City Shop, Waffle Air Show, czy też City Street, zestaw Food Truck pomoże Twojemu dziecku także kształtować kompetencje społeczne. Mowa m.in. o umiejętnościach pracy w zespole, czy też podążania za schematem. Twoje dziecko bawiąc się klockami z Tobą, rodzeństwem czy swoimi rówieśnikami nauczy się dzielić zabawką. Taka zabawa może być też świetną nauką ustalania kompromisów.

Poznaj pełną ofertę Marioinex Waffle City

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: