reklama
reklama

Pozycje seksualne, które oboje pokochacie

Pozycje seksualne są bardzo ważnym elementem podczas zbliżenia z partnerem. Odpowiednia dobrana pozycja zdecydowanie bardziej ułatwi obojgu partnerom osiągnięcie celu, jak i pozwoli osiągnąć udane życie seksualne. Istnieje bardzo dużo rozmaitych pozycji, a co za tym idzie jak wiele pozycji tak wiele różnych upodobań. Jedni wolą bardziej klasyczne, natomiast inni, chcąc urozmaicić swoje życie seksualne, decydują się na eksperymenty. Poniżej przedstawię listę takich pozycji jak: pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, pozycja na Hiszpana, pozycja na pieska, czy pozycja na misjonarza.

- R E K L A M A -

Pozycja na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca [https://sekspedia.pl/pozycja-na-jezdzca] jest idealna nie tylko dla osób doświadczonych, ale również dla osób rozpoczynających swoje życie seksualne. Od partnera nie wymaga ona za dużego wysiłku, jednak warto, aby coś robił, bo może to zniechęcić partnerkę. Podczas przyjmowania tej pozycji to partnerka przejmuje całą inicjatywę, kontroluje tempo oraz przebieg całego zbliżenia. Pozycja ta doskonale sprawdzi się również w momencie, w którym partnerka ma większe doświadczenie seksualne niż partner. Co więcej, podczas gdy partnerka przejmuje inicjatywę, w tym czasie partner może stymulować piersi, czy też łechtaczkę partnerki.

Pozycja na łyżeczkę

Pozycja na łyżeczkę [https://sekspedia.pl/pozycja-na-lyzeczke] nie tylko jest pozycją seksualną, ale również pozycją do spania, w której większość kobiet lubi zasypiać z partnerem. Pozycja na łyżeczkę polega na leżeniu na boku przez obu partnerów. Partnerka wygina plecy w łuk i w taki sposób przytula się do partnera. Aby mężczyzna miał łatwiej, zaleca się aby partnerka uniosła lekko nogi. Partner wchodzi od tyłu w partnerkę, co wiąże się z dominacją z jego strony. Pozycja jest na tyle delikatna i cicha, że idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Dodatkowo pozycja ta bezpieczna jest dla kobiet będących w ciąży.

- R E K L A M A -

Pozycja na Hiszpana

Pozycja na Hiszpana [https://sekspedia.pl/pozycja-na-hiszpana] budzi bardzo dużo kontrowersji nie tylko wśród starszych osób, ale również tych, które już od dłuższego czasu są aktywne seksualnie. Jest ona idealna dla osób lubiących eksperymentować, jak i tych, które nie chcą, aby nuda zawitała do ich sypialni. Pozycja na Hiszpana jest to stosunek międzypiersiowy polegający na włożeniu penisa między piersi partnerki, wykonując przy tym rytmiczne ruchy. Również w tym przypadku mężczyzna przejmuje inicjatywę nad kobietą.

Pozycja na pieska

Pozycja na pieska [https://sekspedia.pl/pozycja-na-pieska] jest jedną z najbardziej klasycznych pozycji seksualnych. Podczas jej wykonywania kobieta staje na czworaka, opierając się kolanami i łokciami o np. łóżko. Mężczyzna umiejscawia się tuż za nią i w ten sposób rozpoczyna stosunek. Nie dość, że obojgu partnerom sprawia ona dużą przyjemność, dzięki możliwości głębszej penetracji to dodatkowo pozwala ona na stymulację tzw. punktu G u kobiety. Ponadto pozycja ta uznana jest za najlepszą do osiągania orgazmów u kobiety oraz za najbardziej podniecającą dla mężczyzn.

- R E K L A M A -

Pozycja na misjonarza

Pozycja na misjonarza [https://sekspedia.pl/pozycja-na-misjonarza] jest najbardziej klasyczną pozycją seksualną. Dzięki niej możemy w spokoju oddać się bliskości oraz kontaktowi intymnemu, a dodatkowo pozwala ona na utrzymywanie stałego kontaktu wzrokowego z partnerem. Ponadto podczas jej praktykowania nie tylko możemy oddać się namiętnym pocałunkom, ale także np. pieścić piersi partnerki. Pozycja na misjonarza ze względu na swój klasycyzm ma wielu zwolenników, jak i przeciwników z tego względu, że znaczna większość osób woli eksperymentować niż iść w klasykę.

Podsumowanie

Jak możemy zauważyć, pozycji seksualnych jest naprawdę wiele, a to, czy wybierzemy pozycję na jeźdźca, pozycję na łyżeczkę, pozycję na Hiszpana, pozycję na pieska, czy może pozycję na misjonarza zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Warto wybrać taką, która nie tylko będzie sprawiała nam przyjemność, ale będzie również wygodna zarówno dla nas, jak i dla partnera. Warto również wspomnieć, że przed wyborem pozycji seksualnej wypadałoby skonsultować to z partnerem, gdyż również jego komfort oraz wygoda powinna być dla nas ważna podczas stosunku seksualnego.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: