Pracowity weekend kutnowskiej drogówki. Posypały się mandaty

Miniony weekend był bardzo pracowity dla kutnowskiej drogówki. Łącznie 63 kierujących ukaranych mandatami karnymi za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym w tym rekordzista – który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 51 km/h.

- R E K L A M A -

Policjanci z ruchu drogowego każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców oraz osób przejeżdżających przez nasze miasto. W  miniony weekend od 7 do 9 lipca policjanci wydziału ruchu drogowego przebadali łącznie na zawartość alkoholu 232 kierujących, z których jeden okazał się nietrzeźwy. 3 kierujących prowadziło pojazd bez wymaganych uprawnień, zatrzymano łącznie 7 dowodów rejestracyjnych, a  ujawnionych wykroczeń w ruchu drogowym policjanci odnotowali aż 63 – sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi.

Niewątpliwie rekordzistą okazał się 47-letni mieszkaniec Łodzi. Kierującemu VW  9 lipca w godzinach porannych bardzo się śpieszyło.  W miejscowości Kajew na  DK nr 91 w terenie zabudowanym pędził z prędkością 101 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 51 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy oraz ukarano mandatem karnym w kwocie 1500 złotych i 13 punktów karnych.

- R E K L A M A -

Apelujemy o ostrożną jazdę. Każdy uczestnik ruchu drogowego ma wpływ na to, co dzieje się na drogach. Poruszając się po nich bezpiecznie, dajesz bezpieczeństwo innym.

(KPP Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: