reklama
reklama

Pracownicy Kellogg’s posadzili tysiące nowych drzew

W ubiegły piątek, 6 marca pracownicy firmy Kellogg’s razem z zakładową grupą ekologów GoGreen, posadzili 2800 drzew na terenie Nadleśnictwa Gostynin, w okolicach Rezerwatu Leśnego Lucień.

- R E K L A M A -

Czterdzieści osób z kutnowskiej fabryki Kellogg’s, wzięło udział w akcji zalesiania i sprzątania lasu, czego efektem jest posadzenie:

  • 2300 nowych sadzonek świerku,
  • 200 sadzonek brzozy,
  • 300 sadzonek modrzewia.

Firma Kellogg’s, popularny producent słonych przekąsek, angażuje swoich pracowników w Kutnie w prospołeczne i charytatywne akcje. Jedną z inicjatyw aktywizujących jest Grupa GoGreen, która każdego roku organizuje i propaguje wśród swoich pracowników oraz lokalnych społeczności akcje wspierające środowisko.

- R E K L A M A -

Jesteśmy dumni z zaangażowania naszych pracowników, którzy czynnie biorą udział w wielu proekologicznych przedsięwzięciach. W ubiegłym roku organizowaliśmy wielką akcję Godzina dla Ziemi, konkurs zbierania plastikowych nakrętek dla lokalnych szkół i przedszkoli, oraz wielki piknik z okazji Dnia Ziemi. Dajemy przestrzeń do aktywizacji na różnych polach, w tym także wspieraniu działań propagujących zachowania proekologiczne – komentuje Lider ds. Ochrony Środowiska w kutnowskiej fabryce chipsów Pringles.

Aktywna forma spędzania czasu w urokliwych okolicznościach przyrody przynosi korzyści dla następnych pokoleń. Grupa GoGreen swoimi codziennymi działaniami przypomina nam o tym, jak w prosty i przyjemny sposób dbać o nasz wspólny dom.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: