Pracownicy polecają pracę w Kellogg’s

Zakład Pringles w Kutnie, reprezentujący amerykański koncern Kellogg’s, znany jest w regionie z wysokiego poziomu kultury organizacji. Firma skutecznie wykorzystuje zaangażowanie pracowników w osiąganie celów organizacji i poczucie pełnej odpowiedzialności za wspólnie osiągnięte wyniki.

- R E K L A M A -

Fabryka Kellogg’s w Kutnie dostaje doskonałe rekomendacje od swoich pracowników. Wewnętrzne badanie Ankiety Zaangażowania potwierdziły, że 83 na 100 pracowników poleca fabrykę w Kutnie, jako doskonałe miejsce do pracy.

Spektakularny sukces przy uruchomieniu trzech supernowoczesnych linii produkcyjnych sprawił, że w październiku rozpoczęła się budowa kolejnej linii przekąsek Pringles w Kutnie.

- R E K L A M A -

Firma wspiera aktywnie rozwój pracowników, podnosząc stale poziom kompetencji w organizacji. W fabryce Kellogg’s działają aktywnie centra doskonałości i grupy zainteresowań, a pracownicy biorą udział w szkoleniach, organizowanych w cyklach comiesięcznych.

W związku z rozbudową zakładu, trwa obecnie rekrutacja na stanowiska techniczne, inżynierskie, liderskie, a także operatorów produkcji.

- R E K L A M A -

Kellogg’s to światowy lider w produkcji płatków śniadaniowych i słonych przekąsek, właściciel fabryki Pringles w Kutnie.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: