Pragniesz uczcić swoją miłość w otoczeniu natury? Poznaj idealne miejsce na ślub w plenerze

Coraz popularniejsze stają się śluby w plenerze. Lokalizacji, które idealnie nadają się na taki event jest sporo, jedną z nich jest Molo Resort w Osieku.

- R E K L A M A -

Ślub w plenerze – spełnienie romantycznych marzeń

Ślub w plenerze może być idealnym rozwiązaniem dla osób, którym marzy się romantyczna ceremonia w otoczeniu natury, na świeżym powietrzu, poza murami oficjalnych urzędów. Ślub cywilny w plenerze w Molo Resort – Osiek pozwala nie tylko na zorganizowanie uroczystości w pięknych okolicznościach, ale również na wykorzystanie miejsca jako idealnej bazy noclegowej dla gości. Dlaczego warto postawić na ten typ ceremonii? Przede wszystkim, taka sceneria jest idealna do zdjęć? Sesja będzie piękną pamiątką ślubu, może też stanowić idealny prezent dla bliskich. Tło stanowione przez jezioro, las czy łąkę nadaje całej uroczystości klimatu, romantyzmu. Ponadto, zaślubiny na łonie natury idealnie wpisują się w aktualne ślubny trendy czerpiące z nurtów rustykalnych, folkloru, kultury słowiańskiej. Wybór miejsca takiego jak polskie Hawaje – Molo Resort – Osiek, pozwala też gościom – a przede wszystkim Młodej Parze, znaleźć chwilę na odpoczynek, wyciszyć się przed uroczystością, a także zregenerować po weselu.

Floral garland of eucalyptus and pink flowers lies on the table for wedding reception. Italian dinner

Ślub w plenerze, chociaż coraz popularniejszy, w dalszym ciągu stanowi oryginalną opcję. Taka uroczystość wyróżni się i zapadnie w pamięć gościom. Ponadto, organizacja ślubu i wesela na terenie tego samego resortu zdecydowanie ułatwia całą logistykę. Wybierając miejsce, które ma doświadczenie w organizacji takich ceremonii, możemy mieć pewność, że uzyskamy niezbędne wsparcie, które pozwoli nam sprawić, że ślub i wesele będą dla wszystkich uczestników wyjątkowym przeżyciem. Dzięki zmianie prawa przed kilku laty, nie ma już przeszkód, aby ślub przenieść poza urzędowe mury i wziąć go w miejscu, które nas zachwyca, które ma dla nas znaczenie – na przykład sentymentalne. Warto o tym pomyśleć. 

- R E K L A M A -

O Molo Resort

Jednym z ciekawszych, bardziej urokliwych miejsc, w których można zorganizować uroczystości ślubne jest Molo Resort w Osieku. Ten czterogwiazdkowy hotel jest świetnym miejscem, które może Młodej Parze towarzyszyć jeszcze przed najważniejszym dniem. Świetną opcją jest na przykład organizacja tam wieczorów panieńskich, kawalerskich. Na terenie resortu znajdują się luksusowe SPA i strefa wellness, w których można wypocząć przed uroczystością a także po – warto, aby Para Młoda rozważyła przedłużenie pobytu. Znakomita restauracja serwuje elegancką i nowoczesną kuchnię bazującą na dopracowanym w najmniejszych szczegółach menu.

Beautiful setting for outdoors wedding ceremony waiting for bride and groom and guests. Decoration

A jeśli goście zechcą przedłużyć swój pobyt? Molo jest świetną bazą wypadową do miejsc takich jak na przykład Energylandia. Nocleg – poradnik od Molo Resort – Osiek – warto mieć właśnie blisko parku, żeby móc korzystać z jego atrakcji przez cały dzień i potem wypocząć. Osiek to także punkt idealny na wycieczki rowerowe, rodzinne, zwiedzanie uroków Małopolski. Na gości hotelu czekają takie atrakcje jak korty tenisowe czy zimowe lodowisko, kręgielnia, bilard. Jeśli jest tylko możliwość, aby ślub najbliższych połączyć z wypoczynkiem – Molo Resort jest idealnym miejscem do zrealizowania takich planów.

- R E K L A M A -

materiał patnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: