reklama

Prawdziwe tłumy na stadionie! Ogromne zainteresowanie „Biegiem Przedszkolaka” (ZDJĘCIA)

Takich tłumów na stadionie miejskim im. H. Reymana w Kutnie nie było od lat! Dzisiejszy „Bieg Przedszkolaka” cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kutna i okolic.

- R E K L A M A -

W uroczystości otwarcia biegu udział wzięli m.in. Zbigniew Wdowiak – zastępca prezydenta Kutna czy Robert Feliniak – wiceprzewodniczący Rady Miasta Kutno. Jak mówi Paweł Ślęzak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie, w biegu przedszkolaków udział wzięło ponad 600 dzieci z Kutna, ale także z Łodzi, Sieradza, Kłodawy czy Żychlina.

Na stadionie pojawili się także między innymi kutnowscy baseballiści, którzy w weekend zdobyli kolejny w historii tytuł Mistrza Polska.

Biegi podzielono na kilka kategorii: 3-4 latki pobiegły z rodzicami na 200 metrów, 5-latki na 300 metrów, a 6-latki pobiegły na najdłuższym dystansie 400 metrów. Nie brakowało emocji i radości!

- R E K L A M A -

Po sportowej rywalizacji wszyscy zgromadzeni ustawili się do pamiątkowego zdjęcia. Następnie przygotowano zabawy rodzinne m.in. przeciąganie liny czy dyskotekę. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe medale oraz bidony.

Bieg Przedszkolaka w Kutnie – zobacz zdjęcia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: