reklama
  • Mikołaj Dorożała Sejm

Prawo do przedsiębiorczości – w piątek spotkanie informacyjne

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 21 września 2018 r. o godz. 11.00 w Pałacu Malina, przy ul. Malina 18 w Kutnie.

- R E K L A M A -

W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W wydarzeniu swój udział potwierdziła m.in: Małgorzata Kruk-Mrozińska – Dyrektor Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Artur Zajączkowski – Zastępca Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.
Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, w ramach której eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Agencji Rozwoju Przemysłu będą do Państwa dyspozycji.

- R E K L A M A -

Szczegółowy program konferencji znajduje się pod linkiem przy formularzu rejestracyjnym.

Zarejestruj się już dziś! – liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Nie przegap: