reklama

Prestiżowe wyróżnienie dla ECO Kutno

Spółka ECO Kutno dostarczająca mieszkańcom Kutna ciepło systemowe znalazła się w szacownym gronie nominowanych do Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego, która od 2004 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego.

- R E K L A M A -

ECO Kutno Sp. z o.o. jako jedyna kutnowska spółka została doceniona w kategorii „Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu”, w której znalazło się jeszcze 3 przedstawicieli województwa.

Konkurs Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego został ustanowiony dla podmiotów gospodarczych, gospodarstw rolnych oraz twórców z terenu województwa łódzkiego jako wyraz uznania za wkład wnoszony przez przedsiębiorstwa w unowocześnienie i rozwój gospodarki Województwa Łódzkiego oraz budowanie pozytywnego obrazu regionu na tle kraju. Nagroda ma również na celu prezentację, promocję i upowszechnianie działań aktywnych podmiotów oraz dróg prowadzących do osiągania sukcesów gospodarczych na rynkach polskim i zagranicznym. Kapitułę Konkursu liczy kilkudziesięcioosobowa reprezentacja wybitnych i zasłużonych dla regionu przedstawicieli Województwa, wśród których znajdują się między innymi profesorowie i rektorzy uczelni wyższych, przedstawiciele samorządów – starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie, radni, a także prezesi i przedstawiciele licznych instytucji.

- R E K L A M A -

Nominacje oraz statuetki z rąk Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Raua zostały wręczone wyróżnionym w XVI edycji konkursu przedsiębiorstwom, w tym Pawłowi Łuczakowi Prezesowi Zarządu ECO Kutno Sp. z o.o. w dniu 27 września podczas uroczystej gali na terenie Pałacu Radziwiłłów w Nieborowie.

źródło: ECO Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: