Wiadomości KutnoSportPreZero i drużyna Lions Kutno łączą siły w nowej współpracy

PreZero i drużyna Lions Kutno łączą siły w nowej współpracy

Inicjatywy związane ze sportowym i ekologicznym stylem życia wpisane są w działalność Grupy PreZero. Obszar ten dynamicznie się rozwija, a grono podopiecznych drużyn sportowych firmy zajmującej się gospodarką odpadami wciąż się powiększa. Współpracą z PreZero Service Centrum mogą się teraz pochwalić zawodniczki Klubu sportowego „Lions Kutno”.

- Reklama -

Żeński skład softballu w Kutnie zaledwie rok temu przeszedł dużą transformację, która wiązała się między innymi ze zmianą nazwy klubu oraz struktury organizacji. Zmiany jednak nie sięgnęły celów, które są ustawione na bardzo wysokiej poprzeczce. Zawodniczki „Lions Kutno” na swoim koncie mają już wiele sukcesów, a wśród nich złoty medal na Mistrzostwach Polski czy Puchar Polski w softballu.

- Reklama -

Od wielu lat dumnie wspieramy drużyny z wielu dziedzin sportowych, a teraz możemy już oficjalnie ogłosić, że zakres wspieranych przez nas dyscyplin zostaje poszerzony o współpracę z softballistkami „Lions Kutno” – mówi Wiesława Sawlewicz, Członek Zarządu PreZero Service Centrum Sp. z o. o. – W PreZero niezwykle cenny jest dla nas ciągły rozwój. Obserwując działania naszego kobiecego składu softballu, jestem przekonana, że zawodniczki swoją siłą i ambicją będą mocnymi reprezentantkami naszych wartości związanych z innowacyjnym podejściem do ekologii oraz ochrony środowiska.

Osiągnięcia drużyny są dla jej składu motywacją do sięgania po więcej. W najbliższych sezonach zawodniczki „Lions Kutno” chcą pokazać swoje możliwości, ponownie walcząc o złoto. Tym razem jednak stoi przed nimi dodatkowe wyzwanie, podjęte razem z firmą PreZero – walka o czyste jutro.

- Reklama -

Bardzo się cieszymy z podpisanej umowy z firmą PreZero, która jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku. Nie ukrywamy, że klub przechodzi trudny pierwszy rok jako oddzielna sekcja softballowa, a ta decyzja biznesowa to szansa, by krok po kroku odbudować softball w Kutnie. Należy pamiętać, że w sporcie nie są najważniejsze tylko kwestie finansowe, ale istotna jest też infrastruktura sportowa. Mówimy tu o boisku, halach, zapleczu medycznym i innych jednostkach, które mają ważny wpływ w codziennym funkcjonowaniu drużyny. Wierzymy, że przy wsparciu naszego nowego Sponsora uda nam się osiągnąć sukcesy na polu sportowym – podkreśla Przemysław Kubicki, Prezes Klubu „Lions Kutno”.

Pozyskanie partnera, który będzie wspierał drużynę kutnowskich softballistek to dla nich kolejny krok w budowaniu mocnego składu drużyny.

(Źródło: Lions Kutno)- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: