PreZero zostaje z Lions Kutno w kolejnym sezonie

Sezon 2023/2024 stawia przed Klubem Sportowym „Lions Kutno” nowe wyzwania. W zmaganiach o kolejne tytuły i zwycięstwa już po raz drugi zespół będzie wspierać firma PreZero Service Centrum Sp. z o.o., która ogłosiła już kontynuację współpracy o kolejny rok. Wspieranie lokalnych społeczności poprzez zacieśnianie relacji z drużyną i jej fanami od zawsze stanowią jedną z flagowych wartości PreZero.

- R E K L A M A -

Kutnowska drużyna softballowa nie osiada na laurach po sukcesach z poprzednich sezonów. Ubiegły rok pokazał, jak duży potencjał i ogrom pracy drzemie w zawodniczkach „Lions Kutno”, które zdobyły w ubiegłym sezonie tytuł Vice Mistrza Polski, a także obroniły swoje miejsce na podium w Pucharze Polski. Dzięki partnerstwu z PreZero – firmą zajmującą się gospodarką odpadami, drużyna ma szanse wzbić się na jeszcze wyższy poziom sportowy w kolejnych starciach na boisku.

– Osoby, które znają naszą firmę, dobrze wiedzą jak ważna jest dla nas między innymi troska o ekologię i zdrowy tryb życia, które staramy się promować poprzez wsparcie lokalnych drużyn sportowych. „Lions Kutno” to zespół, w którym pokładamy duże nadzieje na polu sportowym, a także spełniamy wspólne cele w obszarze ochrony środowiska. Nasze softballistki już niejednokrotnie utwierdziły nas w przekonaniu, że wspólnie możemy osiągać kolejne sukcesy w duchu ekologii – mówi Wiesława Sawlewicz, Członek Zarządu PreZero Service Centrum Sp. z o.o.

- R E K L A M A -

Chociaż klub został założony zaledwie w 2021 roku, a sama dyscyplina dopiero zyskuje na popularności, „kutnowskie lwice” wciąż walczą o to, aby piąć się w górę, a tym samym zbudować silny skład po transformacji stowarzyszenia, co podkreśla Prezes Klubu Przemysław Kubicki:

– Bardzo się cieszymy z kontynuacji współpracy z firmą PreZero, która jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku. Nie ukrywamy, że dzięki pomocy w zeszłym roku ze strony PreZero klub mógł bez problemu zakończyć sezon sportowy jako oddzielna sekcja softballowa. Ideą, jaka przyświeca naszej współpracy jest odbudowanie krok po kroku softball’u w Kutnie. Proszę pamiętać, że w sporcie nie są najważniejsze tylko pieniądze, ale także piękno tej dyscypliny. Wierzymy, że przy dalszym na szymwspólnym zaangażowaniu uda nam się osiągnąć sukcesy na polu sportowym.

- R E K L A M A -

Kolejny rok współpracy między PreZero a „Lions Kutno” to dla lokalnej społeczności obietnica na realizację ich wspólnego celu – czystego jutra. Prowadząc wspólne działania w tym kierunku, obie strony nie tylko będą liczyć na sukcesy na boisku, ale również w szerzeniu świadomości o ekologii.

Źródło: Lions Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: