Urzędnicy i prezydent Burzyński podarowali „Szlachetną Paczkę”

Już po raz 7. pracownicy Urzędu Miasta Kutna wspólnie z radnymi Rady Miasta Kutno oraz prezesami miejskich spółek GOŚ i PWiK przygotowali prezenty dla wybranej rodziny z Kutna w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

- R E K L A M A -

Świąteczne podarunki zostały przygotowane zgodnie z potrzebami zgłoszonymi przez rodzinę i obejmowały zakup m.in. odzieży, żywności, przyborów szkolnych, środków chemicznych oraz innych niezbędnych artykułów.

Paczki na ręce kutnowskiego lidera akcji Agnieszki Sakson-Koniuszy w sobotę przekazał Prezydent Miasta Zbigniew Burzyński.

- R E K L A M A -

Koordynacją zbiórki środków wśród pracowników i zakupami niezbędnych artykułów od pierwszej edycji Szlachetnej Paczki w Kutnie zajmuje się pani Irena Bielicka Kierownik Biura Prezydenta.

SZLACHETNA PACZKA to system pomocy rodzinom w potrzebie zorganizowany na dużą skalę. Działa od 2001 roku i co roku łączy setki tysięcy Darczyńców, Wolontariuszy i rodzin w potrzebie. Wydobywa z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejszego. Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: