Prezydent Burzyński uhonorował profesora Malinowskiego. Przez lata pomógł setkom kobiet

Jeden z najwybitniejszych lekarzy-położników w centralnej Polsce, prof. Hab.n.med. Witold Malinowski został uhonorowany przez Prezydenta Kutna. Zbigniew Burzyński symbolicznie podziękował profesorowi za wkład w rozwój ginekologii i położnictwa w Mieście Róż.

- R E K L A M A -

Podziękowania dla położnika złożone zostały w imieniu wszystkich kutnian i kutnianek, którzy zawdzięczają profesorowi m.in. rozwój metod leczenia, a także poprawę warunków na oddziale ginekologiczno-położniczym w kutnowskim szpitalu.

Warto przypomnieć, że Witold Malinowski jest wiceprezesem Stowarzyszenia Radość Macierzyństwa, które wyremontowało i wyposażyło oddział ginekologiczno-położniczy. Dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli stworzono oddział porodów rodzinnych i bardzo dobre warunki dla matek oraz noworodków.

- R E K L A M A -

Witold Malinowski otrzymał od Prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego m.in. statuetkę dra Antoniego Troczewskiego. Profesor Malinowski był lekarzem przez 46 lat, podczas których pomógł setkom kobiet. Teraz wybrał się na zasłużoną emeryturę, podczas której, miejmy nadzieję będzie realizować swoje pasje.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: