reklama
reklama
reklama
reklama

Prezydent Kutna apeluje do ludzi dobrej woli. „Nigdy nie wiadomo kogo dosięgnie nieszczęście”

Kilka dni temu ruszyła dwudziesta edycja Szlachetnej Paczki. Akcja od kilku lat obecna jest na terenie powiatu kutnowskiego i włącza się do niej między innymi kutnowski magistrat. Prezydent Kutna po raz kolejny objął akcję patronem honorowym.

Prezydent Zbigniew Burzyński i kutnowski magistrat od lat bierze czynny udział w wydarzeniu i w związku z jubileuszową XX edycją Szlachetnej Paczki wystosował apel do wszystkich ludzi dobrej woli.

- R E K L A M A -

– Szlachetna Paczka to projekt, który działa w lokalnym środowisku – konkretne osoby pomagają konkretnym nieznajomym osobom, które mieszkają tuż obok nich. Najczęściej to grupy i tak już wykluczone społecznie i najmniej uprzywilejowane: osoby starsze, schorowane i z niepełnosprawnościami, rodziny ledwo wiążące koniec z końcem, wielodzietne. Potrzebujemy – wspólnie – wykrzesać z siebie pokłady empatii i zaangażowania, które pozwolą nam wszystkim szczęśliwie zakończyć ten trudny rok. A szczególnie tym, którym tego szczęścia w tym roku zabrakło, gdyż dotknęła ich pandemia COVID-19 – komentuje prezydent Zbigniew Burzyński.

Prezydent Miasta Róż apeluje do mieszkańców, aby pokazać, że bieda i cierpienie innych nie są nam obojętne. Jak mówi, nigdy nie wiadomo kogo i w jakim momencie dosięgnie nieszczęście.

- R E K L A M A -

– Z satysfakcją przyjmuję zaproszenie, aby objąć projekt ten honorowym patronatem PREZYDENTA MIASTA KUTNA. Zatem zwracam się z apelem do wszystkich ludzi dobrej woli o udział w akcji, czy to jako wolontariusze czy też darczyńcy – dodaje Z. Burzyński.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: