Prezydent Kutna wyróżnił najlepszych sportowców. Kto dostał nagrody?

W dniu 23 marca 2021 roku Zarządzeniem Nr 44/2021 Prezydenta Miasta Kutno, przyznano nagrody i wyróżnienia trenerom, sportowcom oraz drużynom za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia w działalności sportowej.

- poniżej dalsza część artykułu -

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, nagrody i wyróżnienia będą wręczone przy zachowaniu wszelkich zasad ostrożności i w najbezpieczniejszej formie, o czym nagrodzone osoby zostaną poinformowane.

- poniżej dalsza część artykułu -

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym wspaniałych osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

1. Nagrody finansowe o wartości 500 złotych, osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym otrzymują:

- poniżej dalsza część artykułu -

1) Aleksander Grabowski – Trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno za  zdobycie z zawodnikiem wysokich wyników sportowych tj. II miejsca seniora na Mistrzostwach Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light;

2) Mariusz Konwerski – Trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno za zdobycie
z zawodnikiem wysokich wyników sportowych tj. VI miejsca kadeta starszego na Mistrzostwach Polski Kadetów Starszych i Młodszych w formule Kick Light;

- poniżej dalsza część artykułu -

3) Artur Wojtczak – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużynami: II miejsca i tytuł wicemistrza Polski w Ekstralidze seniorów w baseballu,
I miejsca w Pucharze Polski w baseballu oraz III miejsca w Mistrzostwach Polski U18 i U23;

4) Przemysław Kubicki – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną brązowego medalu w Polskiej Lidze Softballu Kobiet oraz reprezentowanie miasta jako trener Reprezentacji Polski U15 i U18 w Softballu.

2. Nagrodę finansową I stopnia w łącznej wysokości 9 000 zł otrzymuje:

Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w baseballu seniorów w Polskiej Ekstralidze baseballu oraz Pucharu Polski w baseballu seniorów, w składzie:

1. Bielecki Gracjan
2. Cichowski Kacper
3. Gajdziński Dominik
4. Jóźwiak Radosław
5. Kamiński Kacper
6. Kopański Bartłomiej
7. Matecki Robert
8. Nadolski Jakub
9. Piotrowski Krzysztof
10. Serafin Mateusz
11. Światłowski Tobiasz
12. Wojtczak Artur
13. Wojtczak Jakub
14. Wróblewski Maciej
15. Zagawa Wojciech.

3. Nagrodę finansową I stopnia w wysokości 2 000 zł otrzymuje:

Łukasz Wójcik – zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zdobycie tytułu Mistrza Polski w Klasie Otwartej na Szybowcowych Mistrzostwach Polski w Klasie Otwartej oraz 7 miejsca na Szybowcowych Mistrzostwach Polski w klasie 15-metrowej.

4. Nagrodę finansową II stopnia w łącznej wysokości 4 000 zł otrzymuje:

Drużyna Seniorek Miejskiego Klubu Sportowego Stal BiS Kutno za zdobycie brązowego medalu w Polskiej Lidze Softballu Kobiet, w składzie:

1. Florczak Karolina
2. Grzelak Adrianna
3. Kaczor Patrycja
4. Kasińska Amelia
5. Kieszkowska Wiktoria
6. Kusz Michalina
7. Lewandowska Beata
8. Lewandowska Julia
9. Langner Natalia
10. Maciaszek Kinga
11. Misiak Oliwia
12. Prątkowska Weronika
13. Stasiak Angelika
14. Śnieć Daria
15. Wiankowska Daria
16. Woźniak Natalia

5. Nagrodę rzeczową II stopnia w łącznej wysokości 3 000 zł otrzymuje:

Drużyna Juniorów Młodszych U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie III miejsca na Mistrzostwach Polski w kategorii Junior Młodszy U15 w baseballu,
w składzie:

1. Bielecki Kacper
2. Grzelak Mateusz
3. Jagodziński Szymon
4. Ignaczewski Jakub
5. Krysiak Jakub
6. Kurzątkowski Olivier
7. Lempke Jakub
8. Miszczak Mateusz
9. Otto Krzysztof
10. Rzymkowski Jakub
11. Skalski Wiktor
12. Swyszcz Piotr

6. Nagrodę rzeczową II stopnia o wartości 500 otrzymuje:

1) Blanka Gens – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” za zajęcie I miejsca w konkurencji 50m stylem grzbietowym oraz  II miejsca w konkurencji 100m stylem klasycznym na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego;

2) Artur Koliński – zawodnik Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno za zajęcie II miejsca w kategorii seniora – na Mistrzostwach Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light;

3) Julia Tulińska – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie
7 miejsca młodziczki w pięcioboju na III Mistrzostwach Polski Młodzików w Sztafetach
i Wielobojach oraz reprezentowanie Kutna jako członkini Zaplecza Kadry Narodowej w Lekkiej Atletyce.

7. Nagrodę rzeczową II stopnia o wartości 250 złotych otrzymuje:

1) Michał Michalak – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” za zajęcie
7 miejsca juniora młodszego w sztafecie szwedzkiej na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Sztafetach i Wielobojach oraz 16 miejsca juniora młodszego w skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży).

8. Wyróżnienia w postaci statuetki otrzymują:

1) Filip Nyśkiewicz – zawodnik   Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno za zajęcie VI miejsca
w kategorii kadeta starszego – na Mistrzostwach Polski Kadetów Starszych i Młodszych
w formule Kick Ligh;

2) Kacper Kubiak – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” za zajęcie II miejsca w konkurencji 25 metrów stylem dowolnym na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego;

3) Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka”:

a) Gajewski Przemysław,
b) Góreczny Filip,
c) Grzelak Kornel,

za zajęcie drużynowo 7 miejsca juniorów młodszych w konkurencji sztafety szwedzkiej na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Sztafetach i Wielobojach.

źródło: UM Kutno


Przeczytaj także:


Przeczytaj także:


reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklama


open