REKLAMA
poniedziałek, 16, maj 2022
REKLAMA

Prezydent nagrodził najlepszych sportowców. Sprawdź listę wyróżnionych [ZDJĘCIA]

Sportowcy i trenerzy, którzy osiągali w ubiegłym roku wysokie wyniki sportowe otrzymali nagrodę Prezydenta Kutna. Uroczyste podsumowanie sportowych osiągnięć za 2021 rok, odbyło się we wtorek (10 maja) na Sesji Rady Miasta Kutno. Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia w działalności sportowej.

poniżej dalsza część artykułu

„Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym wspaniałych osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych” – komentują władze Kutna.

TRENERZY

poniżej dalsza część artykułu

1) Nagrodę finansową o wartości 1000 złotych za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym otrzymał Phillip Isaac Richmond
Trener  Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie  z drużyną I miejsca w rozgrywkach Ekstraligi Baseballu 2021 (Mistrzostwa Polski Seniorów) i tytułu Mistrza Polski Seniorów w baseballu oraz I miejsca w Pucharze Polski Seniorów 2021.

2) Nagrodę finansową o wartości 500 złotych za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym otrzymał Artur Wojtczak – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów i tytułu Mistrza Polski Juniorów U18 w baseballu.

poniżej dalsza część artykułu

3) Wyróżnienie otrzymał Przemysław Kubicki Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniorek U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno II miejsca na Mistrzostwach Polski U18 w softballu.

4) Wyróżnienie otrzymał Marcin Smakowski – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniora Młodszego U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno II miejsca w Pucharze Polski Juniorów młodszych U15 w baseballu.

poniżej dalsza część artykułu

5) Wyróżnienie otrzymał Jakub Nadolski – Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną  Młodzików U12 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno I miejsca w Pucharze Polski Młodzików U12 w baseballu oraz II miejsca w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w baseballu.

6) Wyróżnienie otrzymał Aleksander Grabowski – Trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno za  zdobycie z zawodniczką wysokiego wyniku sportowego tj. III miejsca kadetki starszej na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule kick light.

7) Wyróżnienie otrzymał Mariusz Konwerski – Trener Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno za zdobycie z zawodnikiem wysokiego wyniku sportowego tj. IX miejsca kadeta młodszego na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule kick light.

NAGRODY FINANSOWE I i II STOPNIA

1) Nagrodę finansową I stopnia w wysokości 2 000 zł otrzymał Łukasz Wójcik zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zdobycie tytułu Mistrza Polski w klasie Otwartej na 46. Szybowcowych Mistrzostwach Polski.

2) Nagrodę finansową I stopnia w łącznej wysokości 10 000 zł otrzymała Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie I miejsca w rozgrywkach Ekstraligi Baseballu 2021 oraz tytułu Mistrza Polski w baseballu seniorów, w składzie:

1) Bielecki Gracjan;
2) Cichowski Kacper;
3) Gajdziński Dominik;
4) Jóźwiak Radosław;
5) Kamiński Kacper;
6) Matecki Robert;
7) Nadolski Jakub;
8) Piotrowski Krzysztof;
9) Serafin Mateusz;
10) Wojtczak Artur;
11) Wojtczak Jakub;
12) Kopański Bartłomiej.
Trener: Phillip Isaac Richmond

3) Nagrodę finansową II stopnia w łącznej wysokości 5 000 zł otrzymała Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno
za zdobycie I miejsca w Pucharze Polski Seniorów 2021, w składzie:

1) Bielecki Gracjan;
2) Cichowski Kacper;
3) Gajdziński Dominik;
4) Jóźwiak Radosław;
5) Kamiński Kacper;
6) Matecki Robert;
7) Nadolski Jakub;
8) Piotrowski Krzysztof;
9) Serafin Mateusz;
10) Wojtczak Artur;
11) Wojtczak Jakub;
12) Kopański Bartłomiej.
Trener: Phillip Isaac Richmond

NAGRODY RZECZOWE II STOPNIA

1) Nagrodę rzeczową II stopnia  w łącznej wysokości 3 000 zł otrzymuje Drużyna Juniorów U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie  I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów i tytułu Mistrza Polski Juniorów w baseballu w kategorii U18 w baseballu, w składzie:

1) Ciesielski Bartosz;
2) Dryński Bartłomiej;
3) Drzewiecki Hubert;
4) Frątczak Oskar;
5) Kieruńczak Eryk;
6) Nowicki Michał;
7) Senica Piotr;
8 Swyszcz Piotr;
9) Szymański Cezary;
10) Wojciechowski Adam;
11) Zagawa Wojciech;
12) Zielak Michał.
Trener: Wojtczak Artur

2) Nagrodę rzeczową II stopnia w łącznej wysokości 2 000 zł otrzymała Drużyna Juniora Młodszego U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno za zdobycie II miejsca w Pucharze Polski Juniorów młodszych w baseballu w kategorii U15, w składzie:

1) Bielecki Kacper;
2) Boruszewski Kacper;
3) Cabała Bernard;
4) Grzelak Maksymilian;
5) Grzelak Mateusz;
6) Garbaliński Miłosz;
7) Ignaczewski Jakub;
8) Kieruńczak Nikodem;
10) Krysiak Jakub;
11) Ladorudzki Marcel;
11) Lewandowski Krzysztof;
12) Malarski Piotr;
13) Olesiński Szymon.
Trener: Smakowski Marcin

3) Nagrodę rzeczową II stopnia  o wartości 500 zł otrzymała Julia Tulińska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie VIII miejsca w 7-boju na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 oraz reprezentowanie Kutna jako członkini Zaplecza Kadry Narodowej w Lekkiej Atletyce.

4) Nagrodę rzeczową II stopnia  o wartości 250 zł otrzymała Natalia Widawska zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule Kick Light w kategorii kadetka starsza.

5) Nagrodę rzeczową II stopnia o wartości 250 zł otrzymał Michał Michalak zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie IX miejsca w skoku wzwyż w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych U20 i U18 w kategorii junior młodszy.

WYRÓŻNIENIA – STATUETKI

1) Wyróżnienie otrzymał Bartosz Widawski zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex” w Kutnie za zajęcie IX miejsca na Mistrzostwach Polski Kadetów Młodszych i Starszych w kickboxingu w formule Kick Light w kategorii kadet młodszy.

2) Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Żydowo zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” w Kutnie za zajęcie I miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym oraz III miejsca w konkurencji 50m stylem grzbietowym w Zawodach Pływackich „Nadzieje Olimpijskie.

3) Wyróżnienie otrzymała Blanka Gens zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” w Kutnie za zajęcie IV miejsca w konkurencji 50m stylem motylkowym oraz V miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym na Zawodach Pływackich „Nadzieje Olimpijskie”.

4) Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Michalska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek” w Kutnie za zajęcie III miejsca w konkurencji 100m stylem zmiennym oraz V miejsca w konkurencji 50m stylem dowolnym na Zawodach Pływackich „Nadzieje Olimpijskie”.

5) Wyróżnienie otrzymał Przemysław Gajewski zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie  XXI miejsca w konkurencji pchnięcia kulą na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych U18 w kategorii junior młodszy.

6) Wyróżnienie otrzymał Igor Frydrysiak zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie XX miejsca w konkurencji bieg na 1000m na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii młodzika oraz reprezentowanie Kutna jako członek Kadry Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

7) Wyróżnienie otrzymał Kornel Grzelak zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie III miejsca w konkurencji biegu 110m ppł. oraz III miejsca w konkurencji rzut oszczepem na Mistrzostwach Województwa Juniorów Młodszych w kategorii junior młodszy.

8) Wyróżnienie otrzymał Hubert Kowalski zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie XXVI miejsca w konkurencji biegu 300m ppł. na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii młodzik oraz reprezentowanie Kutna jako członek Kadry Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce.

9) Wyróżnienie otrzymała Sandra Gałaj zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za zajęcie XVII miejsca w konkurencji  skoku wzwyż na Mistrzostwach Polski Młodzików w kategorii młodziczka oraz reprezentowanie Kutna jako członkini Kadry Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce.

WYRÓŻNIENIA DYPLOMY

1) Wyróżnienie otrzymała Drużyna Młodzików U12 w baseballu Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno, w składzie:

– Filipczak Bartosz;
– Gryglak Olivier;
– Grzelak Maksymilian;
– Gutarowski Hubert;
– Jakubowski Ignacy;
– Jakubowski Szymon;
– Jędrzejczak Patryk;
– Kasiński Jakub;
– Kieruńczak Nikodem;
– Olszewski Adrian;
– Przybysz Szymon;
– Rzeźnicki Jakub;
– Stasiak Dominik.
Trener: Jakub Nadolski

za zajęcie I miejsca w Pucharze Polski Młodzików w kategorii U12 w baseballu oraz II miejsca na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w baseballu.

2) Wyróżnienie otrzymała Drużyna Juniorek U18 w softballu Miejskiego Klubu Sportowego „Stal” Baseball i Softball Kutno, w składzie:

– Bobrzak Natalia;
– Brulińska Samanta;
– Misiak Oliwia;
– Florczak Karolina;
– Kieszkowska Wiktoria;
– Lewandowska Julia;
– Woźniak Natalia;
– Stasiak Angelika;
– Kasińska Amelia;
– Stegent Natalia
Trener: Przemysław Kubicki

za zajęcie II miejsca  w Mistrzostwach Polski w kategorii U18 w softballu.

3) Wyróżnienie otrzymała Julia Karasiewicz zawodniczka  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

4) Wyróżnienie otrzymała Weronika Wikińska zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

5) Wyróżnienie otrzymała Zuzanna Wiśniewska zawodniczka  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.

6) Wyróżnienie otrzymała Agnieszka Bryszewska zawodniczka  Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach.







reklama

Warto przeczytać:

reklama